Związani – Emma Chase

Każda bajka na swoje szczęśliwe zakończenie. Takiego zakończenia możemy się spodziewać u naszych bohaterów. Między tym dwojgiem dochodziło do rożnych sytuacji. Wiele pomyłek i niedomówień zaprowadziło ich przed ołtarz. Razem ze swoim trzyletnim synem przygotowują się do ślubu. Jak to w zwyczaju jest przed ślubem musi Emma-chase tangled-zwiazaniodbyć się wieczór panieński i kawalerski.

Las Vegas miasto rozrywek, szybkich ślubów, pieniędzy a przede wszystkim dobrej zabawy. Tam para udaje się na swoje ostatnie dni wolności. Ze znajomymi wynajmują wspólnie apartament. Jednak na imprezę wybierają się już oddzielnie. Jak się mówi to co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas.

„Wielu facetów nie marzy o ślubie – chyba nie muszę wam o tym mówić. Ale to nie jakiś tam przeciętny ślub. To przełomowe wydarzenie. Wręcz rewolucyjne. Ponieważ przez większą część życia nie wykazywałem najmniejszej chęci, by skończyć w tym miejscu.
Noszenie drwa do lasu czy piasku na plażę – nie tego chciałem, pamiętacie? Jednak Kate dokonała rzeczy niemożliwej. Zmieniła mnie. Chyba wszystkie się zgodzicie, że wcześniej byłem wyjątkowy… A teraz jestem jeszcze lepszy.
Droga, która prowadziła do tego dnia, nie była usłana różami. Było kilka potknięć – błędów – i nieporozumień godnych pieprzonej greckiej tragedii. Jednak dzięki niewyczerpanemu pożądaniu, bezgranicznemu uwielbieniu oraz wiecznej miłości nasz związek przetrwał. Powiem tylko tyle, że w ostatni weekend zdarzył się w Vegas pewien incydent.
To… tak jakby… mój ostateczny test. Wiem, co sobie myślicie: Coś ty, u licha, znowu nawywijał? Spokojnie. Nie osądzajcie – i nie krzyczcie, by mnie wykastrowano – póki nie poznacie całej historii. Tylko pamiętajcie: dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło. Na szczęście ta historia ma szczęśliwe zakończenie.”

Czytając prolog oczekiwałam, czegoś naprawdę złego co by mogło się stać. Jednak ku mojemu zaskoczeniu nie działo się nic takiego. Nocny klub,dużo alkoholu, tancerki, tak w większości wygląda wieczór kawalerski. Nic specjalnego. Impreza zaczyna się wymykać spod kontroli gdy ulubieniec Drew, Billy dostaje mmsa od swojej kuzynki Dolores, na którym Kate siedzi na krześle a nad nią tańczy rozebrany mężczyzna z podpisem „Na co komu Drew?”. Wtedy Evans dostaje białej gorączki, ale widzimy jego dojrzałość i zamiast zrobić jakąś głupotę za którą Kate wyrwała by mu nogi z dupy, tylko upija się do nieprzytomności. I nie pamięta nic z pozostałego wieczoru.

Jak dla mnie jest to najsłabsza część serii. Do ostatnich kartek książki czekałam na to coś … niestety się nie doczekałam. Jednak mimo mojego braku czegoś książka jest piękną historią pokazującą dojrzewającą miłość. Jak za sprawą drugiego człowieka możemy się zmienić. Wystarczy ta naprawdę odpowiednia osoba i jesteśmy w stanie rzucić wszystko aby tylko nie zranić tej drugiej. A jeśli ranimy to nie specjalnie. Historia naprawdę piękna do samego końca. Powróciła narracja Drew i humor został dalej na poziomie pierwszej książki.

Cala seria pokazuje fajną opowieść o miłości, pełnej niedomówień i nieporozumień jak większość związków na codzień. Dużą odskocznią od książek niedawno przeze mnie czytanych jest pokazanie męskiego świata i punktu widzenia tej drugiej strony. Imprezy, dziewczyny, alkohol, to ich świąt … gdy do tego dojdą duże pieniądze staje się historią do opisania.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588