Zostań ze mną tom 1-2 – J. Lynn

Trzecia historia z serii „Czekam na Ciebie” to kontynuacja poprzednich części oraz poznanie losów innych bohaterów. Cella przyjaciółka Tess jak bohaterowie całej serii, nie ma łatwego życia, tylko jej koszmar nigdy się nie skończył. Ucieka z domu na studia, gdzie chciałaby zacząć od nowa życia. Z dala od miasta, w którym się wychowała a przede wszystkim  z dala od matki.

Wychowała się w dobrym domu, kochający rodzice, dwójka braci. Matka prowadziła bar, wszystko było piękne do dnia nieszczęśliwego wypadku w domu. Utrata braci, odejście ojca i jej ciało pokryte bliznami. Po tym wszystkim matka nie wytrzymała i zaczęła staczać się z dnia na dzień. Alkohol, narkotyki, szemrane towarzystwo, a między tym wszystkim jeszcze Cella. Mając oszczędności uciekła na studia, nie wracając przez ten czas ani razu do domu. Okłamywanie przyjaciół o wakacje, ferie i każdy inne święta musiała wymyślać nieskończone historie.

Przeszłość szybko zapukała do drzwi dziewczyny. Powrót do domu był nieunikniony. Po przyjeździe nie zastaje matki jednak przystojnego młodzieńca za barem jej rodzinnego pub’u.  Zostaje na dłużej, gdzie zaczyna pracę dorywczą za barem. Matka dziewczyny wpakowała się wielką aferę narkotykową gdzie ani bez kasy ani bez narkotyków nie mogła pojawić się w mieście. Nikt nie wie gdzie jest ani czy jeszcze żyje.

Jax od samego początku zwraca sobie uwagę Celly, obydwoje zbliżają się do siebie. Łączy ich nie tylko praca i mama ale również miłość. Przed młodymi ludźmi ciężka próba życia. Obydwoje muszą poradzić sobie z kłopotami w jakie wpakowała się Mona, oraz które dotknęły ich osobiście.

Historia odmienna niż pozostałe części. W której poznajemy nowych bohaterów drugoplanowych. Moją ulubienicą była Kate striptizerka, który spadła kiedyś z rury na głowę i ma dar jasnowidzenia. Roxy kelnerka z baru również wnosi trochę „inności”, swoim zachowaniem i unikaniem policjanta Reece’a, wprawia trochę w śmiech. Pojawiają się również bohaterowie poprzednich książek, którzy odwiedzają Celle.

Rozdzielenie książki na dwie części było trochę naciągane jednak mi osobiście czytało się przyjemnie „Zostań ze mną”.  Przede wszystkim mogliśmy poznać historię, która pokazuje jak nie tylko poradzić sobie z przeszłością i teraźniejszością, ale żyć dalej dla przyszłości. Mimo tajemnic skrywanych przed Cellą do samego końca, dziewczyna stąpa po ziemi twardo i znajduje tego jedynego, który dotrzyma jej kroku.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057583
Visit Today : 87
Total Visit : 57583