Zniewoleni – Emma Chase

Przedostatnią część serii Tangled poznajemy z narracji Mathew. Ta część autorka postanowiła chyba napisać jako bardziej uzupełnienie historii Drew i Kate, przed ostatnią częścią, taka odskocznia od życia tamtej pary.

W pierwszym tomie mogliśmy przeczytać jak Mathew i Dolores, przelotnie poznają się. Biurowa impreza gdzie spotykają się wszyscy pracownicy oraz przyjaciele. Na nich pojawia się niecodziennie ubrana Dee-Dee. Mężczyźni od razu wyrabiają sobie zdanie. Minimalistyczny strój w jaki jest ubrana, makijaż czy sposób byciatangled-zniewoleni-emma-chase świadczą o nocnym stylu życia (nie mam na myśli prostytucji, ale tancerki erotycznej). Takie słowa od razu padają z ust Drew. Jak można mylnie ocenić ludzi po wyglądzie. Ja sama nie raz się z tym spotkałam. Jednak Dolores jest chemiczką pracującą dla NASA. Ciekawość Mathew tym bardziej się zwiększa, proponuje Kate żeby umówiła ich na randkę. Kate zgadza się jednak ostrzega ze Dee-Dee się nie wiąże na stałe. Dobra rozrywka na jedna noc lub dwie jest w jej stylu, jeśli chce od niej coś więcej to ma sobie opuścić. Świetne ciało, piękne cycki, który mężczyzna by nie chciał chociaż na jedna noc takiej kobiety?

Po powrocie do domu decyduje się zadzwonić i umówić sie z nią na piątek. W środku tygodnia raczej rzadko ludzie się umawiają, wiec lepiej już zarezerwować sobie wcześniej randkę. Dee-Dee umawia sie z Mathew jednak nie na piątek, tylko na ten sam wieczór, twierdząc, że szkoda marnować czasu. Spotykają się w barze. Gdzie przy zamówieniu drinka Dee od razu pokazuje swoje ja, przeskakując przez bar i pokazując barmanowi jak ma jej go przygotować następnym razem. Po kilku drinkach zmieniają lokal chcąc potańczyć, następnie lądują w domu Dolores.

Kolejnego dnia Mathew razem z Drew wybierają się na bal charytatywny wyprawiany przez Alexandrę. Obydwoje nie lubią tego typu imprez, starają się je jak najszybciej opuścić, gdy im się to udaje idą do klubu. Gdzie Drew znika z jakąś kobietą a Mathew spotyka Dolores. Niestety ona na ten wieczór znalazła już partnera do domu z kimś innym. Nie wiele myśląc umawia się z jakąś blondynka u niej w domu, ponieważ ta widząc czy jeździ Mathew, zaproponowała spotkanie na miejscu. Blondynka okazuje się strasznie napalona, jednak jego myśli krążą w okół innej dziewczyny. Zostawia kobietę samą. Jedzie do domu Dolores wywołując ja na cały głos pod jej oknami. Ta schodzi razem z mężczyzna z klubu, facet znika szybciej niż się pojawił. Mathew próbuję namówić Dolores na spędzenie trochę czasu ze sobą, nie żaden związek a tylko spotkania, żeby zobaczyć co z tego wyjdzie. Dziewczyna się zgadza spędzają razem całą noc, co dla nich jest nowością. Nazajutrz wybierają się do central parku gdzie poznają się bliżej zdając sobie nawzajem pytania. Na powrocie do domu Mathew namawia Dolores na hot doga, mimo tego ze dziewczyna nie jada takich rzeczy. Przekąska niestety okazuje się pomyłką. Po powrocie do domu obydwoje spędzają romantyczny weekend w toalecie. Zatrucie pokarmowe.

Bohaterowie spędzają ze sobą co raz więcej czasu, im dłużej się spotykają tym bardziej się w sobie zakochują. Niestety nie jest to łatwy związek. Ona myśl, że nie jest w stanie zaufać już żadnemu mężczyźnie, bo gdy zawsze to robiła zostawała sama i zraniona. Jej pierwsza miłość nie skończyła się najlepiej gdy zaszła w ciążę a ojciec dziecka szybko się ulotnił. Aborcja była jedynym rozwiązaniem w tamtym momencie. Mathew natomiast kochał jednak kobietę w życiu, myślała że to ta jedyna, ta jednak miała zupełnie odmienne zdanie w tym temacie. Pojawienie się jej ponownie w jego życiu, trochę namiesza między relacjami bohaterów, ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Czy zakończenie tej opowieści będzie dla was zaskoczeniem? Nie tym razem, za to będziemy mieć powrót humoru z pierwszej części. A co do głównych bohaterów to mamy tutaj podobieństwa Mathew do Drew jako kawalerów, przystojnych, bogatych i zmieniających się pod wpływem kobiety. Na bardzo duży plus jest inna wersja Kate, zupełne jej przeciwieństwo.

„Jest też Delores Warren – nazywajcie ją Dee, jeśli chcecie żyć z nią w zgodzie. W dzisiejszych czasach jej imię jest niezwykłe, ale świetnie do niej pasuje. Cała jest niezwykła – inna – w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest brutalnie szczera z naciskiem na „brutalnie”. Jest silna i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jest wierna sobie i nie przeprasza za to, kim jest ani czego chce. Jest nieujarzmiona i piękna – jak dziki, rasowy koń, który galopuje nieosiodłany.”

Szkoda tylko, że nie mogliśmy poznać historii od strony kobiecej, wydaję mi się, że mogłoby być ciekawie 🙂 Zmierzamy ku końcowi, więc na zakończenie wszystkiego zapraszam już  wkrótce …

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588