Zapomnij ze mną tom 1 i 2 – J.Lynn

Roxy i Reece są przyjaciółmi od lat. Ona z duszą artystki, czuła, wrażliwa. On natomiast były wojskowy pracujący jako policjant. Charyzmatyczny, odważny, budzący respekt w miasteczku. Roxy od lat czuła coś do mężczyzny, jednak dopiero 11 miesięcy temu coś między nimi zaszło. Coś co zmieniło ich relacje do tego stopnia, że jak już wiemy z poprzedniej części, unikała go jak ognia.

Reece tak naprawdę nigdy się nie dowiedział co zaszło tamtej felernej nocy. Zbyt duża ilość alkoholi zerwała mu film i nie ma pojęcia dlaczego Roxy tak go zaczęła unikać. Zdecydował, że koniec podchodów i chce tą sprawę wyjaśnić raz na zawsze i odzyskać swoją dawną przyjaciółkę.

Roxy przed wielu laty „straciła” swojego najlepszego przyjaciela, który od rzutu kamieniem stał się roślinką. Odwiedza go regularnie, przynosząc mu za każdym razem nowy obrazek. Poczucie winy przez lata nie pozwala jej pójść do przodu, a wszystko komplikuje pojawienie się z powrotem w mieście sprawca wypadku. Gdyby jeszcze mało było problemów, w mieście zaczął krążyć mężczyzna, który gwałci i napada dziewczyny.

Lynn kolejny raz podzieliła historię na dwie części co może tak bardzo nie przeszkadzało ale trochę dłużyło. Niektóre rzeczy można było szybko przewidzieć. Historia warta przeczytania. Kolejny wątek kryminalny odciągnął uwagę od burzliwej relacji bohaterów. W całości pokazuje jednak godną przeczytania historię o bólu, miłości, strachu oraz wybaczaniu.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063591
Visit Today : 12
Total Visit : 63591