Zaczekaj na mnie / Zaufaj mi – J. Lynn

Każdy przed czymś ucieka, chce zapomnieć i znaleźć się w innym miejscu aby tylko nie myśleć o tym co się stało. Jedni uciekają w pracę, drudzy zamykają się w sobie a inni zmieniają otoczenie. Dziewiętnastoletnia Avery Morgansten ucieka przed swoją przeszłością do college’u. Chce zacząć żyć na nowo, nie myśląc o tym co się stało kilka lat temu.

„Czekam na Ciebie” to seria książek o walce z własnymi lękami, słabościami ale również o przyjaźni i miłości.  Pierwszego dnia szkoły na jednego z przystojniejszych studentów na uczelni Camerona Hamiltona wpada rudowłosą Avery. Między dwojgiem od razu pojawia się chemia i przyciąganie. Dziewczyna jednak jest tak przerażona, że od razu ucieka. Zaprzyjaźnia się z homoseksualnym Jacobem i blondyneczką Brittany.  Od dziewczyny dowiaduję się, że Cam jest starszy i ma miano Casanovy.

Cam i Britany spotykają się „przypadkiem” kilka razy jednak gdy dowiadują się, że mieszkają kilka drzwi dalej obok siebie ich życie zmienia się całkowicie. Wspólna praca zaliczeniowa z astronomii tylko utwierdza tych dwoje, że są dla siebie stworzeni. Jednak ich przeszłość staje między nimi nie pozwalając dać im pełni szczęścia.

Brittany wychowana w bogatej rodzinie z pozycją spełniała swoje marzenia tańcząc. Najpopularniejsza dziewczyna w szkole, osiągająca sukcesy to spełnienie każdej czternastoletniej dziewczynki. Wszystko jednak psuje się odkąd w halloween na zabawie zostaje zgwałcona. Rodzice chłopaka aby nie stracić na swoim wizerunku postanawiają przekupić Morganstenów. Cała sprawa nie wychodzi na jaw, jednak życie dziewczyny zmienia się w koszmar. Chcąc wszystko ukrócić podcina sobie żyły. Od tamtej pory stara się zawsze nosić bransoletkę na nadgarstku ukrywając wstydliwą przeszłość.

Nie tylko Brittany ma się czego wstydzić, Camereon w obronie maltretowanej siostry, pobija do nieprzytomności jej chłopaka. Dostaje za to kare, traci rok i możliwość grania w piłkę nożną. Zawsze miał wszystko podane na tacy, nie musiał oglądać się za kobietami, chciał podążać za marzeniami grając w piłkę nożną.  Jednak od tego roku jego marzeniem stała się Avery. Obydwoje mają niełatwy charakter, a upór i uciekanie od problemów bohaterki nie ułatwia im życia. Przeszłość dalej ciąży nad jej życiem, oliwy do ognia dolewają jeszcze pogróżki, które dziewczyna dostaje na swój telefon. Odcięła się od całej rodziny i nie ma zamiaru do tego wszystkiego wracać.

Zaufanie, tylko tego oczekujemy od drugiej osoby, którą kochamy. Czasem warto schować dumę do kieszeni i przyznać się przed światem, że ta właśnie osoba jest tą osobą najważniejszą w życiu. Zrozumieć, że nie wszyscy są źli i nie każdy chce zrobić Ci krzywdę, jeśli wpuścisz go do swojego życia, dzieląc się z nim ciemnymi chmurami i lękami.  Jeśli kocha nie odejdzie, zrozumie i nie będzie osądzał.

Mimo swojego młodego wieku nasi bohaterowie zmagają się z prawdziwym dorosłym życiem, omijając przeszkody i dążąc do swoich najskrytszych marzeń. Gdy już spotkali się nie można odejść obok siebie obojętnie. Avery mierzy się z przeszłością przez co dostaje w twarz jednak wychodzi z tego silniejsza i gotowa przyjąć to co chciał dla niej los i wielką miłość Cama do niej.

Na bardzo duży plus zasługuje podzielenie książki na dwie części. Jedną oczami Avery drugą wersję Cama. Co raz więcej książek po jakie sięgam jest napisana z obydwóch wersji zdarzeń. Mimo, że jest to książka New Adult niż erotyka z  którą jestem na co dzień to cała seria na pewno zasługuje na przeczytanie.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063591
Visit Today : 12
Total Visit : 63591