Za sceną – Olivia Cunning

za-scena-olivia-cunningOlivia Cunning opisuje nam losy 35-letniej profesorki sexuoologi, Myrny. Na konferencji w hotelu spotyka swoja ulubiona kapele Sinersów. Grupka mężczyzn, za którymi szaleje większość kobiet. Pani profesor w szykownym kostiumie ze swoja nienagannym wyglądem przysiada się do swoich idoli. Każdy z nich stara się o nią tak jak umie, jednak Ona czuje pociąg tylko do głównego gitarzysty Briana. Rodzi się miedzy nimi wielkie porządnie A później oczywiście uczucie.

Jak to również w tego typu książkach bywa obydwoje mają swoje tajemnice jak i bolesną przeszłość. Brian pragnie w końcu się ustatkować jest mistrzem w grze na gitarze ale jego sprawne palce pokazują Myrnie swoje doświadczenie i sprawność. Traci swoją wenę, nie jest w stanie stworzyć nowych riffów. Muzą jakby było inaczej staje się Myrna. Ona boryka się z swoim byłym mężem, który ją prześladuje.

Kariera pani doktor rozwija się, dostaje dotacje na nowe badania i postanawia dzięki swojej nowej znajomości zrobić badania tematu gruppies. Dziewczyn, które zrobią wszystko aby tylko przespać się z swoimi idolami. Jedzie z Sinersami w trasę koncertową gdzie oczywiście czeka ich pełno niespodzianek, śmiesznych sytuacji i zazdrości. Przewijają się również wątki homoseksualne jak i trójkątów z udziałem oczywiście głównych bohaterów.

Książka napisana jest smacznie, bez mocnej wulgarności. Autorka urozmaica sex różnymi zabawkami, gadżetami jak i żywnością, którą chętnie konsumują z siebie Myrna z Brianem. Całość książki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, spodziewałam się kolejnej książki o wyuzdanym sexie, jednak sceny erotyczne czyta się fajnie i ze smaczkiem.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060764
Visit Today : 40
Total Visit : 60764