Wszystkie odcienie pożądania – Samantha Young

W kolejnym drugim tomie serii On Dublin Street mamy przyjemność poznać losy Johanny, koleżanki Joceylin  z pierwszego tomu. Dziewczyny pracują razem w w barze. Jo całe swoje życie podporządkowuje pod wychowanie swojego młodszego brata Cola. Matka alkoholiczka nie utrzymuje domu, a ojciec nigdy nie był wzorem do naśladowania i wylądował w więzieniu, więc całe utrzymanie domu i brata spada na jej barki.

Johanna opisana jest jako śliczna kobieta i to wykorzystuje aby spotykać się z nadzianymi mężczyznami dla prezentów, które od razu sprzedaje i za zarobione pieniądze płaci rachunki. Od jakiegoś czasu spotyka się z Malcolmem. Elegancki, dojrzały mężczyzna daje Jo bezpieczeństwo i stabilność emocjonalną. Szaleje za nią jednak brakuje Jo gorącego pożądania między nimi. Para, któregoś dnia wybiera się na wystawę byłej dziewczyny Malcolma, byłoby to kolejne nudne spotkanie gdyby nie nowy partner Becci. Między tym dwojgiem od razu zaczyna iskrzyć.

wszystkie-odcienie-pozadania Wytatuowany Cameron MacCabe, od początku zachowuje się wobec dziewczyny bardzo wulgarnie, dając jej do zrozumienia, że jest pustą lalą lecącą na kasę. Mimo obelg, z jego ust Jo postanawia pomóc mu dostać pracę w barze. Kolejne dni wywracają życie Johanny o 360 stopni. Odchodzi od Malcolma dla nowo poznanego Cama. Boi się, że straci całą stabilność, na którą tak pracowała. Jednak Cam pokazuje jej świat w zupełnie innych barwach. Zmienia ją w otwartą dziewczynę nie bojącą się ryzyka.

Książka pokazuje nam cudowną przemianę kobiety zbyt dorosłej jak na swój wiek i bezwartościowej, w dziewczynę młodą, pełną energii oraz żyjącej z świadomością swojej wartości. Nie tylko to co było w przeszłości, ale i teraźniejszość pokazują jak bohaterka jest silną kobietą. Jej osobowość bardzo przypadła mi do gustu. Czasem zagubiona, niepewna, wyolbrzymiająca niektóre sprawy a z drugiej potrafiąca przyznać się do błędu, dająca sobie pomóc kobieta. Bardzo podobało mi się to, że mogliśmy czytać również o tym co się dzieje u Joss i Bradena z pierwszej części.

Powieść bardzo wciąga, ja jestem oczarowana, że mogłam czytać o zwykłych szarych ludziach, który zmagają się z problemami dnia codziennego, jak brak pracy, alkoholizm, przemoc.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581