Uwikłani. Obsesja – Laurelin Paige

Nieustanna walka z samym sobą, może mieć różne konsekwencje. Co innego możemy czuć, a co innego myśleć. Po podjęciu decyzji pod wpływem emocji, zawsze w wolnej chwili, gdy emocje osłabną, zastanawiamy się, czy dobrze i słusznie podjęliśmy tą decyzję.

Kolejna część losów Alayni i Hadsona, wcale nie jest usłana różami jak moglibyśmy myśleć. Przeszłość obydwojga cały czas pokazuje swoje prawdziwe oblicze. laurelin paige uwiklani obsesjaJeżeli druga osoba, nie mówi nam wszystkiego o sobie, to szukamy źródeł informacji gdzie indziej. Layni znalazła swoje źródło informacji w Celii. Mimo obietnicy złożonej ukochanemu, że nie będzie się z nią widywać, co rusz znajduję się w jej towarzystwie. Skoro Celia będzie milczeć, to nikt nie dowie się, że się raz na jakiś czas spotkają, a przynajmniej dowie się czegoś więcej o tym mężczyźnie.

Jedno kłamstwo ciągnie za sobą kolejne. Pierwszy poważny nowy klient, a tutaj taka niespodzianka. Narzeczonym klientki, jest sam Paul, mężczyzna, do którego nie może podchodzić, z którym nie może przebywać w tym samym pomieszczeniu. Tak to, mężczyzna, który wystąpił o zakaz zbliżania się. Obydwoje udają, że się nie znają, a gdy tylko zostają na chwile sami, uprzedza, że jej partnerka nic nie wie o jego przeszłości i chce aby tak pozostało, a  sam nie widnieje na żadnych dokumentach więc nikt się nie dowie. Twierdząc, że jest jej to winna i ma trzymać język za zębami.  Co czyni, nie mówi nic Hudsonowi, przecież i tak się nie dowie. Komu jednak, może zaufać? Jeśli samemu sobie nie ufamy, a co dopiero ukochanej osobie. Jedną z osób z jaką może naprawdę porozmawiać jest jej terapeutka, do której zawsze zwraca się ze swoimi problemami, drugą jednak osobą, której zaufała jest Celia. Czy to będzie właściwy wybór?

Główni bohaterowie, uczą się życia ze sobą, ona z dnia na dzień co raz mocniej przywiązuje się do Hadsona, walcząc z własnymi demonami, które siedzą w jej głowie, toczy bitwę sama ze sobą. Gdy ma okazję myśleć rozsądnie, chce się od tego uwolnić, wie że jeśli dalej będzie w to brnąć, to ból może być większy niż miłość, którą żywi do niego.  On natomiast wykorzystują swoją przewagę w manipulacji drugim człowiekiem, wszystko czego chce, a z czym Layni się nie zgadza, nakłania ją do zmiany decyzji przez seks. Nie ma chwili bez pożądania, obydwoje, gdy tylko są w swoim towarzystwie, czują wielki pociąg seksualny do siebie. Nie mogą spokojnie się dotknąć, bo myślą tylko o jednym. Cały ich związek oparty jest praktycznie tylko na seksie.

Sytuacje, w których znajdą się nasi bohaterzy mam nadzieję, że umocni ich związek jeszcze bardziej. Do trzeciej części jeszcze trochę, więc pozostaje nam tylko czekanie na dalsze losy tych dwojga. Mam nadzieję, że Hudson będzie w końcu w stanie powiedzieć te dwa słowa, na które z takim utęsknieniem czeka Layni. Mówi się, że miłość to nie tylko słowa, bo one mogą być po prostu puste, ale w dużej części czyny mówią, czy ktoś potrafi kochać czy nie. Hudson na każdym kroku pokazuje jak bardzo zależy i jaką wielką miłością darzy dziewczynę. Niemożliwość wypowiedzenia, dla niektórych banalnych słów, stanowi dla niego wielką walkę z tym czym poiła go przez całe życie matka i nie wiadomo kto jeszcze.

Zdiagnozowany socjopata, niedolny do miłości znajduje ukojenie w ramionach osoby z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Czy taka miłość w ogóle ma jakieś podstawy do życia w szczęśliwym związku? Jakie informacje może posiadać asystentka z butiku? Czy będą miały jakieś znacznie w kolejnej części? Na te i inne pytania, odpowiedź już w czerwcu.

Dziękuję Wydawnictwo Kobiece za możliwość przeczytania tej części.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057583
Visit Today : 87
Total Visit : 57583