Uwięziona w bluszczu – J. Lerman

uwieziona-w-bluszczuUwięziona w bluszczu to pierwsza część o studentce aktorstwa i nauczycielu a zarazem właścicielu colleg’u i aktorze Marcku Blackwellu. Skromna Sophia od pierwszego dnia przesłuchania fascynuje się znanym aktorem. Gdy zostaje jej nauczycielem, sprawy nabierają szybkiego tempa.

Delikatna i bardzo uczynna dziewczyna pomaga swojemu ojcu w wychowaniu przyrodniego brata. Macocha zachowuje się jakby nigdy nie chciała tego dziecka, wszystkim obarcza Sophię. Gdy dostaje się na wymarzoną uczelnię, ciężko jej zostawić ojca z tym wszystkim, jednak bardzo chce spełnić swoje marzenie i zostać aktorką. Mimo swojej skromności posiada wielką siłę, którą sprytnie chowa. Od początku roku szkolnego między bohaterami iskrzy. Marck wie, że nie może pozwolić sobie na taką relacje, jednak dziewczyna tak sprytnie zakrada się w jego życie, że zatraca się w pożądaniu.

Mający wszystko pod kontrolą, każdy aspekt życia dopuszcza do siebie Sophię, uczy ją jak kierować własnymi emocjami i seksualnością aby być jeszcze lepszą aktorką. Jak przekroczyć granicę własnych lęków i słabości. Dziewczyna bardzo szybko ulega mężczyźnie. Całej tej relacji przygląda się nauczycielka śpiewu, a bardzo dobra znajoma Marca. Wychowała chłopca prawie jak własne dziecko, patrząc z boku dostrzegła, że tych dwoje zaczyna łączyć coś więcej. Kobieta bardzo polubia od początku z Sophię i bardzo kibicuje parze, mimo zakazu.

Sophia ze swoją skromnością i piękną buzią przyciąga nie tylko przystojnego nauczyciela. Chłopak, który od początku był dla niej nieuprzejmy na otrzęsinach podaje jej narkotyk, przez który ląduje w szpitalu. Marck opłaca jej prywatne leczenie i robi wszystko aby pokazać swoją miłość do dziewczyny.

 

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588