Uwiedzenie – Lora Leigh

„Terrie wiedziała od lat, że Jesse jest członkiem tej grupy. Było ich ośmiu. Mocno dominujący, charyzmatyczni mężczyźni, których żądze znały niewiele ograniczeń. Jednym z ich największych wymagań był trójkąt. Całkowite poddanie i uległość ich kochanek wobec rozkoszy, jakich mogą im dostarczyć.”

Przed laty rudowłosa Terrie mimo swoich fantazji seksualnych postanowiła porzucić je dla innego mężczyzny. Brata mężczyzny, którego pragnęła. Nigdy nie była szczęśliwa w małżeństwie, a tym bardziej mąż jej życia nie ułatwiał. Młody Jesse po śmierci swojego brata przez 3 lata opiekował się Terrie. Dopiero na ślubie Elli i Jamsa oraz odpowiedniej ilości alkoholu,  bohaterka odważyła się zacząć realizować swoje fantazje.

uwiedzenie-lora-leighGdy tylko pojawiła się w jego biurze, sekretarka a jej dobra przyjaciółka Tally od początku ostrzegła ją czy wie w co się pakuje. Od początku postawiła sprawę jasno przed Jessem, pragnie go najmocniej na świecie, jednak pragnie go w pojedynkę. Nie chce innego mężczyzny i sam musi zdecydować czy jest w stanie to dla niej zrobić.

„Mężczyźni nie chcieli innych kobiet. Tym, czego chcieli, był widok ich kobiety doświadczającej rozkoszy dwóch mężczyzn wielbiących jej ciało, chwalących jej pobudzenie.”

Po śmierci męża Terrie zrobiła sobie kolczyki w sutku i łechtaczce oraz tatuaż za namową Tally, gdy tylko Jesse dowiedział się o nich zagroził jej, że ma się z jego sekretarką nie spotykać, twierdząc że jest niebezpieczna. Jednak wiadomo, że owoc zakazany najbardziej smakuje. Ze swoją przyjaciółką zaczęły knuć jak pokazać swoją wyższość nad mężczyzną.

Pierwszy etap – uwiedzenie go pod biurkiem. Pech chciał, że gdy tylko schowała się pod biurko do biura Jassego wszedł jego kolega Lucian Conover. Lucianowi od dawna wpadła w oko Terrie i akurat w tym momencie musiał poruszyć jej temat.

Drugi etap – jeśli ona ma się poddać jemu, on tak samo musi poddać się jej. Jeśli jego życie kręci się wokoło trójkątów, czemu ona nie może zaprosić też kogoś do zabawy? Na jego szczęście w nieszczęściu tą trzecią osobą jest Tally.

Jesse nie został dłużny Terrie zapraszając do wspólnej zabawy Luciana. Wtedy wiedział, że ona ufa mu bezgranicznie i to z nią chce spędzić resztę swojego życia.

Książka jak pozostałe jest krótka i treściwa z bardzo duża ilością pikantnych scen.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581