Uległość – Lora Leigh

Życie to ciągłe i nieustające wybory. Wybieramy szkołę, przyjaciół i partnera. Niestety czasem nasze wybory, dopiero po jakimś czasie okazują się błędne. Ella Delacourte po nakryciu swojej córki w dwuznacznej sytuacji z Colem i Jassem, w pierwszej chwili pomyślała, że Jess to osoba, z jej przeszłości, jednak czasami pierwsze wrażenie może być mylne, to był jego brat bliźniak.

ulegosc -leighJames Wyman był jednym mężczyzną w życiu Elli, przy którym czuła wielkie pożądanie, na którego jej ciało tylko reagowało. Przez całe swoje małżeństwo, starła się sprostać oczekiwaniom męża, dopiero zaproszenie Jamesa do swojej sypialnie przez Pana Delacourte, zmieniało jej życie na zawsze i to zniszczyło jej małżeństwo. Nie była w stanie przestać myśleć o zjawiskowym mężczyźnie, który uwolnił jej pożądanie, w sypialni wyobrażała sobie zamiast męża – Jamesa.

Po ślubie Tess i Cola, córka poprosiła ją aby ugościła na kilka dni mężczyznę ze swoich marzeń. Wiedziała, że nie jest to dobry pomysł, ale nie mogła tego zrobić Tess.  Od wprowadzenia się Jamesa sytuacja w jej domu stała się ciężka i nie do zniesienia. Jego słowa, jego zachowanie i to ciągłe pożądanie musiało w końcu wygrać z jej uporem. Przez tyle lat utrzymywała swoje emocje, daleko schowane wgłębi siebie, wystarczyło kilka chwil aby James zawładnął ją całą. Obawa, że młodszy o 6 lat kochanek, może złamać jej serce była ważniejsza niż chwilowy pociąg seksualny.

Przyjaciółka Tess, Charli po zobaczeniu w jej domu James, postanawia ją od całej tej relacji trzymać z daleka oraz uświadamiając ją, że takich mężczyzn jak mąż, Jesse, James czy Cole jest więcej.

„Charlie usiadła na krześle i otwarła usta ze zdumienia.  – Nie słyszałaś? Nazywają siebie Trojanami, skarbie. Uwielbiają dominację i dzielenie się. Oni lubią podporządkowane kobiety, a ty chyba nie jesteś uległa, kochanie, prawda?”

Druga koleżanka, z która Ella mogła porozmawiać była Terrie, jednak przy spotkaniu z nią, sama bardziej przestrzegała ją przed bliźniakiem Jassem, z którym ta zaczęła się spotykać, twierdząc, że jej wybranek jest mniej perwersyjny jak jej James. Mimo wszystko co podpowiadał Elli rozum i jej obawy, poddała się mężczyźnie wiedząc, że tak naprawdę tylko jego kocha. Uległa wszystkiemu również temu, że James zaprosił swojego kolegę Sax’a.

Całe życie możemy uciekać od własnych uczuć, swoje lęki i słabości czasem warto schować i poddać się chwili. Warto próbować ale zawsze z głową na tyle ile jesteśmy w stanie racjonalnie myśleć. Dla jednych to co inni uważają za dziwne może być codziennością i albo odnajdziemy się w sytuacji albo po prostu odwróćmy się i pójdźmy w swoją stronę.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063591
Visit Today : 12
Total Visit : 63591