Ucieczka do Edenu – Anne Rice

Romanse Ucieczka do EdenuAnne Rice przedstawia nam pikantny świat BDSM. Jeśli spodziewacie się również coś w stylu Greya czy Osiemdziesięciu dni, to się zawiedziecie, książka jest bardziej perwersyjna; pokazująca od kuchni świat tajemniczego klubu na wyspie oddalonej „miliony” mil od wszystkiego. Perfekcjonistka tak na nią mówią, tak naprawdę ma na imię Lisa i jest założycielką wyspy. Kobieta o silnym charakterze, bizneswoman, najważniejsza osoba w Klubie, ma do wszystkiego pierwszeństwo i niekiedy można było odczuć taką jej „suczą” naturę.

Do pary autorka wprowadza postać Eliota, fotografa, faceta mającego wszystko gdzieś, chcącego spróbować innego świata tak naprawdę dla kaprysu.  Biseksualny mężczyzna jeszcze przed przyjazdem do klubu, zostaje wybrany przez Lise na swojego niewolnika. W jego oczach na zdjęciu dostrzega coś, czego nigdy nie widziała u nikogo innego. Od samego jego przyjazdu cały czas kłębią jej się w głowie różne nieprzyzwoite myśli, na temat swojego nowego niewolnika.  Nie spodziewa jakie konsekwencje przyniesie pojawienie się mężczyzny.

Niewolnik od samego początku pokazuje swój mocny i nieposłuszny charakter, może dlatego zaimponował Lisie od samego początku. Emocje jakie targają kobietą są naprawdę fajnie opisane tak samo jak narracja i odczucia drugiej strony. Perfekcjonistka nagina wszystkie reguły jakie tylko może aby dowiedzieć się czegoś więcej o jej nowej zdobyczy i spędzić z nim każdą wolną chwilę.

Książka tak  naprawdę została podzielona jak dla mnie na dwie części, część z Klubu gdzie wszystko się zaczyna dziać między bohaterami, a Nowym Orleanem, gdzie ich miłość zaczyna rozkwitać. Jaki ta historia ma koniec? To musisz doczytać sam.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581