Tylko On – Sylvia June Day – recenzja

Sylvia Day po raz kolejny jak w całej serii zabiera nas w minione lata. W „Tylko On” autorka zabierze w tajemniczy świat Lady Marii Winter, wdowie po dwóch mężach, która nie jest typową jak na tamte czasy damulką będącą tak naprawdę tylko do „towarzystwa”. Główna bohaterka nazywana jest „Zimną Wdową”, ponieważ krążą plotki, że to ona zamordowała swoich małżonków. Jakie dalsze plany ma główna bohaterka? O tym ma się dowiedzieć Christopher St. John, który nie tylko ma dowieźć prawdy ale i zaciągnąć ją do łóżka w zamian za swoją wolność.

Tylko On - Sylvia June DayGdybym nie czytała wcześniejszych książek Pani Day, pomyślałabym, że to będzie coś banalnego jak uwiedzenie pięknej, pociągającej kobiety, przez zabójczo przystojnego pirata, jednak autorka wplotła w opowieść kolejną intrygę, w której szantażowana przez swojego ojczyma Maria, ma poznać prawdę dlaczego St. John w tajemniczych okolicznościach zostaje zwolniony z więzienia. Seksowna Lady Winter, jest pewna swojego uroku co umiejętnie wykorzystuje w swoich czynach, a dzięki umiejętności władania bronią i samoobrony jest godnym przeciwnikiem dla niejednego mężczyzny. Co udowodni nam nie raz.

A co by było gdyby do tych dwojga dołożyć trzecią główną postać? Wychodzi z tego jeszcze lepsza intrygująca książka. Amelia, siostra Marii zostaje odsunięta od kochającej siostry dzięki swojemu ojcu, który bez skrupułów opowiedział jej historyjkę jaka to jego siostra jest zła i ma się od niej trzymać z daleka dla swojego dobra.

Bohaterowie główni jak i drugoplanowi odgrywają wielką rolę w całości książki. Simon, były kochanek Marii, Welton oraz Sedgewick, na pewno dodają jakiegoś osobnego charakteru w losach Zimnej Wdowy i Christophera. Zbrodnie, intryga, kłamstwa, namiętność, pożądanie, miłość to wszystko i jeszcze więcej przeczytacie w „tylko On”.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057585
Visit Today : 89
Total Visit : 57585