Tylko mnie poproś – Sylvia June Day

Kolejna fantastyczna książka Sylvii Day, powieść erotyczno-historyczna. Historia, od której w pewnych momentach śmiałam się głośno, brakowało mi tchu i pojawiały się rumieńce.

„Trzymał ją mocno i kochał za to, że w niego uwierzyła, że zaproponowała wystawienie się na takie niebezpieczeństwo. Kiedyś powiedziała, że nigdy mu nie zaufa i jej uwierzył. Odkrycie, że tyle dla niej znaczył, było jak kojący balsam na jątrzące się rany, które zabliźniał każdy kolejny dzień.”

248893-352x500Elizabeth przed czterema laty porzuca mężczyznę swojego życia, aby szybko móc wyjść za mąż za innego. Pech chciał, że niestety małżonek zostaje zabity rok po ślubie. Jego przeszłość staje się dla wdowy nierozwikłaną zagadką tak samo jak jego śmierć. Powrót byłego partnera – Marcusa, nie wróży niczego dobrego. Mężczyzna jedynie chce się zemścić na Elizabeth, wciela powoli swój plan, rozkochania jej w sobie i porzucenia, tak samo jak Ona zrobiła to jemu. Bohater jest tajnym agentem i dostaje rozkaz ochrony wdowy i dowiedzenia prawdy o śmierci jej męża.

Głowni bohaterowi zostali tak umiejętnie wykreowani przez bohaterkę, że odczuwa się ich jak autentycznych. Mają swoje wady i zalety, popełniają błędy jak każdy i starają wyciągnąć z nich wnioski i iść do przodu. Opisane sceny strojów, wnętrz, emocji między postaciami są tak realnie przedstawione, że bardzo chętnie sięgnę po kolejne tomy z tej serii.

Mroczna tajemnica, tajemniczy pamiętnik zamordowanego mężczyzny, intrygi, kłamstwa, zbrodnie, pikantnie i z wrażliwością opisane sceny erotyczne, to wszystko przeczytasz w „Tylko mnie poproś”.

 

 

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581