Trylogia Starka – Julie Kenner

Każdy człowiek ma blizny na swoim ciele, czy to się wywrócił, przeciął czy przez inne przeciwności losu. Musimy z nimi żyć tak jakby były częścią naszego ciała, nawet jeśli szpecą. Niektóre blizny jednak nie są widoczne ponieważ ukrywamy je na duszy. Nasza dwójka głównych bohaterów boryka się z przeszłością, nie mogąc zaznać szczęścia w teraźniejszym życiu.

uwolnij-mnie

Pierwsze spotkanie głównych bohaterów było chwilowe kilka lat wcześniej, na konkursie piękności, w którym Nikki Fairchild brała udział. Od dziecka była zmuszana do udziału w konkursach, których z każdym kolejnym występem nienawidziała jeszcze bardziej niż matkę. Diety, nienaganne zachowanie, rygorystyczne zasady wpajane za dziecka zostawiły na młodej dziewczynie bolesne blizny na duszy, jednak samobójstwo ukochanej siostry, zostawiły na Nikki blizny na ciele. Nie mogąc znieść całego bólu, potrzebowała ukojenia, które znalazła w ostrzu. Na początku były to małe blizny jednak z każdą chwilą potrzebowała mocniej, głębiej, więcej … tak powstały blizny na udach, których wstydzi się do dziś.

Dwójka najlepszych przyjaciół pomagała jej we wszystkim, tylko dzięki nim potrafiła podnieść się i ruszyć dalej. Dotarli aż do Seattle. Po skończonych studiach informatycznych Nikki zatrudniła się w jednej z firm zajmującym się oprogramowaniem. Jako programistka, już w czasach studiów napisała kilka programów, które sprzedaje w sieci. Nowy szef Carl zabiera dziewczynę na wystawę obrazów, w którym ma uśmiechać się i robić dobre wrażenie na inwestorach, nie ma jednak pojęcia, że w szczególności na jednym.

Damien Stark, były tenisista, milioner, bilioner czy co sobie tam wymyślicie. Kolejny właściciel wszystkiego do czego nie pójdziecie. Wysportowany, władczy, pewny siebie i skrywający wiele mrocznych tajemnic. To z nim miała przyjemność spotkać się kilka lat temu, przy serniku na konkursie piękności. Od samego początku między tymi dwojga iskrzy. Kolejne spotkanie nie jest jednak tak miłe. Pan Stark od samego początku pokazuje kto tu rządzi, kto ma władze i że jeśli czegoś zapragnie będzie to miał.

Chytrym sposobem manipuluje tak życiem dziewczyny od pierwszego spotkania, aby właśnie ona wylądowała w jego łóżku. Jednak wcale nie jest to takie proste, ponieważ Stark nie spodziewał się godnej sobie przeciwniczki. Panna Fairchild niejednokrotnie pokazuje pazurki, dzięki Damienowi staje się jeszcze silniejsza, ujawnienie blizn kosztuje ją bardzo wiele.

„- Chcę mieć twój portret. Akt.

– Widok  od  tyłu.  Stoisz u  stóp  łóżka,  przodem  do okna,  które  wychodzi  na  ocean. Twoje  nagie  ciało muskają  przezroczyste  zasłony. Stoisz  lekko  przekręcona,  tak że  widzimy  zarys  piersi, delikatną  sugestię  sutka.  Ale  twoja twarz  jest  odwrócona. Tożsamość  pozostaje  tajemnicą.  Tylko ja  wiem,  kim  jesteś.  I, oczywiście, ty.”

Niemoralna propozycja w postaci miliona dolarów za pragnienie najbardziej pożądanego kawalera w mieście wywraca życie Nikki do góry nogami. To nie tylko pozowanie do obrazu to gra, w którą Stark wciągnie dziewczynę. Każdy czyn swojego zachowanie musi mieć czasem konsekwencje, jeśli jednak angażujemy się w związek medialną osobą oraz samym się kiedyś było osobą publiczną to musimy pamiętać, że wszystkie brudy prędzej czy później wyjdą na światło dzienne.

Obraz, zabójstwa, akt oskarżenia, znienawidzeni rodzice. To tylko początek góry lodowej.  Nikki najpierw traci jedną pracę, w kolejnej nie zagrzewa również długo miejsca i tak postanawia założyć własną firmę. Przecież ma 1 MLN $ i wsparcie najlepszych fachowców w mieście.  W kafejce nieopodal poznaje dziewczynę, z którą nawiązuje „bliższy kontakt”. Oby problemów było mało ktoś chce ją zniszczyć, wysyłając różne pogróżki.

W życiu Damiena było wiele kobiet, wiele również chciały czegoś więcej niż tylko przelotnego romansu, jednak nigdy żadnej nie pragnął bardziej niż Nikki, była spełnieniem jego marzeń jak i poczuciem bezpieczeństwa i siły. Obsesja, pożądanie, ból, utrata kontroli, miłość oraz przykre dzieciństwo to wszystko od samego początku połączyło tych dwoje.  Znajdują ukojenie bólu w seksie. Pożądanie między nimi jest tak wielkie, że nie mogą wytrzymać blisko siebie nie uprawiając go.

Julie Kenner pokazuje nam obraz dwojga zniszczonych psychicznie osób, którzy wyciszają się tylko sprawiając sobie ból w łóżku. On tego potrzebuje i ona również. Jest to dla nich nie narkotykiem lecz lekarstwem na całe zło. Opisy ich uniesień możemy czytać co kilka kartek. Nie zabrakło gadżetów, krępowań czy niecodziennych miejsc na takie spełnienie. Wszystko można kupić za pieniądze, więc przyziemne sprawy schodzą na dalszy plan. Wytrwałość w swoich wyborach i dążenie do prawdy jest czasem najlepszym rozwiązaniem w naszym życiu.

Uwolnij mnie, Spełnij mnie, Wezwij mnie to dla mnie była fajna przygoda z wszystkimi bohaterami, każdy wnosił coś innego do całości. Dobra propozycja na szarówkę za oknem. Jeśli po nią sięgniesz – miłego czytania 🙂

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060766
Visit Today : 42
Total Visit : 60766