Ten Mężczyzna – Jodi Ellen Malpas – recenzja książki

ten-mezczyzna-tom Ten mężczyzna – poszukując kolejnej książki za każdym razem omijałam ten tytuł – nie wiem co mnie odstraszało chyba jedynie to, że miała aż 6 tomów. Jednak widząc, u znajomej zdjęcie z tą książka, ściągnęłam e-booka.
I to była bardzo dobra decyzja. Mimo powielanych schematów główny bohater bogaty, przystojny, wysportowany, chodzący sex, Ona tutaj mała niespodzianka również z bogatej rodziny, pani architekt.

Erotyczny romans między Avą O’Shea a Jesse Wardem zaczyna się gdy młoda architektka wnętrz dostaje swoją życiową szanse w firmie, w której pracuje na zaprojektowanie wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem, której właścicielem jest opisany wcześniej przystojniak Jesse. Mężczyzna z tajemniczą posiadłością, tajemnicami przeszłości jak i teraźniejszości staję się dla bohaterki całym światem. Zakochuje się w nim szaleńczo i jest w stanie zrobić dla niego wszystko.

Autorka opisuje sceny bardzo dokładnie, ze swoją precyzją i lekkością w piórze. Czytając nie można się nudzić, co chwila coś się dzieje, więc tak naprawdę nie możesz się od niej oderwać. Połknęłam 6 tomów bardzo szybko, ponieważ nie mogłam się od niej oderwać, w każdej wolnej chwili sięgałam po telefon aby móc dokończyć skończony fragment.
Bogactwo jakim obracają się główni bohaterowie wyostrzają bardzo wyobraźnie. Sceny erotyczne opisane zaskakująco realistycznie, aż czyta się je kręcąc się z podniecania. Pojawiły się u mnie też łzy, co bardzo rzadko się u mnie zdarza czytając tego typu książki. Jednak niektóre sytuacje trzymały w napięciu, a niektóre powodowały śmiech.

Ava O’Shea, piękna, utalentowana ale z drugiej strony troszkę głupiutka. Pokazuje się w różnych odsłonach, odważnej, wygadanej, uległej, zazdrosnej, mającej swoje zdanie i mocny język. Na samym początku nie może się dowiedzieć nic o obiekcie jej pożądania. Jesse nie chce absolutnie zdradzić swojego wieku. Intryga w jaką wciągają siebie nawzajem bohaterowie wywraca ich życie o 360 stopni. Pociągając za sobą swoich znajomych i rodzinę.

W książce znajdziemy bardzo dużo kłamstwa, sexu, pożądania, namiętności ze strony zakompleksionego Warda oraz niezrównoważonej, ciągle naiwnej, niezdecydowanej Eve. Multum scen sexu, sexu i jeszcze raz sexu. Gdyby wyciąć wszystkie te sceny zostałby jeden lub dwa tomy z wydanych sześciu. Jednak czytając całość nie przeszkadzają one aż tak bardzo. Zdarzało się, że chciałam już wyłączyć telefon i nie czytać dalej, jednak bardzo szybko włączałam się go ponownie aby dowiedzieć się co będzie dalej.

Co mnie tak irytowało? On, Ona, całokształt.
Maniak sexualny kontrolujący każdy rucha, łechtający swoje ego, nie patrzący się czasem na uczucia innych, wszystko i wszyscy muszą żyć, być i oddychać tak jak on chce. Czasem miałam ochotę go udusić i ją za to, że była taka naiwna i brnęła w to dalej. Ale jak mówią miłość jest ślepa. Jednak czasem tak naprawdę warto coś znieść i zamieść pod dywan wierząc w drugą osobę, schować dumę w kieszeń i iść po swoje.

Całokształt można uznać za dobrą książkę, godną polecenia zarówno kobietom jak i mężczyznom. Ponieważ znam i takich którzy ją przeczytali. Dochodząc do końca wszystkich tomów, myślę, że się nie zawiedziesz (można być szczerym i powiedzieć: -to nie myśl). Książka mimo to, że przeczytałam ją bardzo dawno zostawiła u mnie jakieś pozytywne emocje i wspomnienia.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057582
Visit Today : 86
Total Visit : 57582