Tej nocy – Megan Maxwell

Yanira  potrącona przez zazdrosną była kochankę Caty, trafia do szpitala. Po wyjściu narzeczeństwo planuje wielki ślub. Z pomocą przyszłej szwagierki Tiffany, z którą zaprzyjaźnia się szukają sukni ślubnej. Ślub wypada pięknie podwójna impreza, długie godziny imprezowania, niestety kiedy dochodzi do nocy poślubnej Yanira bardzo pijana wymiotuje i urywa jej się film. Na drugi dzień ma wielkie poczucie winy, że tak się skończył jej najpiękniejszy dzień w życiu, ale nie tracąc chwili zakłada suknie i czeka na swojego męża aby go udobruchać.

tej-nocy-megan-maxwellPara od dawna marzy o fantazji w trójkącie, obydwoje w przeszłości mieli już takie sytuacje, ale nigdy nie było tam miejsca na uczucie. Dylan nie chce się dzielić swoją żoną z nikim, ale gdy spotyka swojego dawnego znajomego, z którym dzielił się już partnerkami, postanawia spróbować. Niestety po chwili gdy dochodzi do penetracji i widząc jak żona reaguje na nowego partnera wyrzuca znajomego z mieszkania, tłumacząc iż nie jest gotowy na to by się z nią dzielić.

Dom, który z dnia na dzień staje się dla niej jeszcze bardziej obcy i samotny z powodu dyżurów Dylana, znudzona Yanira postanawia go ożywić. Planuje mały remont, aby chociaż na chwile zapomnieć o tym co w nim robił jej mąż z Caty w przeszłości. Kilka dni później małżeństwo wybiera się na wielką imprezę muzyczną, na której będą wszyscy sławni muzycy. Yanira dostaje szansę na zaśpiewanie piosenki z wielkim raperem J.P.. Wie, że jeśli wyjdzie na scenie cała machina ruszy, postanawia iść za marzeniami. Bawi się świetnie na całym przyjęciu, ze wszystkimi oprócz męża.

Wściekły Dylan robi jej wyrzuty, że pierwszy raz zobaczył różnice między nimi w wieku. Kilkanaście lat starszy ukochany po kłótni zamyka się w swoim gabinecie i nie reaguje na nic. Yanira nie mogąc wytrzymać jego chamskiego zachowania wychodzi z domu.  Taksówką jedzie do pobliskiego miasta i tam trafia do baru, gdzie poznaje Valerię. Mężczyznę w ciele kobiety, która ciężko pracuje aby zebrać na operację zmiany płci. Kobiety zaprzyjaźniają się. Valeria proponuje jej pokój w motelu w którym mieszka. Zdruzgotana dziewczyna wie, że nie chce na razie wrócić do domu, melduje się w motelu chcąc spędzić samotne chwile  na przemyśleniu wszystkich spraw. Dylan przez kilka dni próbuje się dodzwonić do żony, lecz nieskutecznie.  Yanira po kilku dniach postanawia wrócić do domu.

Po swoim pierwszym debiucie z raperem Omar proponuje bohaterce nagranie własnej płyty. Dylan nie jest szczęśliwy z tego pomysłu, ale karze jej samej wybierać. Pozwala żonie spełniać swoje marzenia licząc się z konsekwencjami. W dniach kiedy odeszła napisał słowa piosenki specjalnie dla ukochanej.

Ujrzałem cię i się zakochałem.
Tak silne było uczucie, że nie wiedziałem, co powiedzieć.
Twój zapach, twoja skóra.
Twój dotyk, twoje spojrzenie, twój uśmiech, twoje usta i cała ty.
Niebo, morze i statek
Były świadkami naszej miłości.

To pewnie noc cię oświetliła
To pewnie sen nas połączył
To pewnie twoich pocałunków i pieszczot
zawsze pragnąłem, a teraz mam… wszystko.

Dylan w dowód swojej miłości, chce sprzedać dom i kupić nowy. Zabiera Yanirę do zapuszczonego domu, który wymaga remontu. Para decyduje się na kupno. Po sukcesie piosenki z J.P. Parkerem, Pani Ferras jedzie na pierwszy swój koncert. Razem z kolegą Dylana, Jackem, Omarem i Tiffany wsiadają do samolotu. Szwagroswto przechodzi kryzys małżeństwa. Omar nie był wiernym mężem i sypiał z kobietami na prawo i lewo, wierna żona nigdy nie potrafiła się sprzeciwić swojemu „Robaczkowi”, dopiero po namowach Yaniry, Tiffany zdaje sobie sprawę, że czas z tym skończyć.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588