Szaleństwo zmysłów – Maya Banks

Jakiś czas temu sięgnęłam po tą książkę i jakoś zapomniałam kompletnie dodać wpisu o niej, ale już naprawiam ten błąd. Sięgając po trylogię bardzo często zdarzają mi się jednak przeplatane historie przyjaciół zamiast trzech części o tych samych bohaterach. I tak jest w tym przypadku – Bez tchu – Szaleństwo Zmysłów tom 1.

bez-tchuSzaleństwa Zmysłów opowiada o wielkiej skrywanej przez lata miłości małej dziewczynki do starszego przyjaciela swojego brata – Gabe’a. Odkąd zginęli rodzice Mii, brat Jace i jego dwaj najbliżsi przyjaciele wychowywali młodszą o 14 lat dziewczynę. Życie rozpieszcza bohaterów, ponieważ trójka przyjaciół – Jace, Ash oraz  Gabe prowadzą sieć hoteli. Książka rozpoczyna się otwarciem jednego z nich, na które Mia postanawia przyjść, pewna siebie i swojej kobiecości zakładając niebanalną sukienkę i wyglądając olśniewająco.

Pierwszą osobą jaką spotyka na swojej drodze jest Gabe, który jest pod wrażeniem przemiany dziewczynki w kobietę, i to jaką kobietę. Zawsze wiedział, że dziewczyna jest nie do ruszenia ponieważ jest to „młodsza siostra”, jednak to co zaczyna czuć tamtego dnia, nie daje mu spokoju i musi osiągnąć swój cel. Proponuje dziewczynie układ, a jest to najlepszy czas na zawarcie takiej umowy, ponieważ jej brat z Ashem wylatują w interesach, a dziewczyna dorosła już wystarczająco aby wkroczyć w jego świat.

Trzydziestoośmioletni Gabe mimo sukcesu zawodowego miał pecha w życiu. Kobieta, którą myślał, że to ta na całe życie rozwiodła się z nim, potem przez lata miewał wiele kobiet, ale był już bardziej czujny co do nich i podpisywał z nimi umowę, ponieważ Gabe lubował się w zabawach BDSM. Nie tylko On, miał takie upodobania, pozostała dwójka przyjaciół nie tylko uwielbiali zabawy z gadżetami, ale również robili to w minimum trójkącie.

Mia wiedziała, że musi podpisać umowę jeśli chce aby jej marzenia stały się realne. Nie tylko Gabe ją chciał, ale również zaproponował jej pracę u siebie jako prywatną asystentkę. Wiedziała, że to wspaniały pomysł aby ukryć romans przed bratem, ponieważ starszy brat nigdy by nie pozwolił na ich związek. Mimo małego doświadczenia główna bohaterka jest stanowcza, wie czego chce. Bardzo szybko owija sobie Gabe wokół palca, myśląc, że to On sprawuje kontrole. Podoba jej się świat jaki pokazał jej Gabe, poddaje mu się całkowicie.

Podpisując umowę miała również świadomość, że Gabe chciałby ją zobaczyć z innym mężczyzną. Taki punkt był zawarty w umowie, na którą się zgodziła. Obawiała się tego cały czas. W jednej z podróży służbowych do Paryża, Gabe chciał udowodnić sobie, że nie czuje do dziewczyny nic. Zaaranżował spotkanie z kilkoma mężczyznami, przywiązał Mię do stołu, gołą i bezradna. Ufała mu, wiedziała że dopóki jest z nią, nic jej nie grozi. Dał wyraźne instrukcje, że można ją dotykać i pieścić, ale nic więcej. Gdy oddalił się na chwilę aby nie patrzeć na to co się w pokoju dzieje, jeden z mężczyzn, pozwolił sobie na więcej. Wyjął ze spodni swojego penisa i chciał wsadzić dziewczynie do ust. Gdy ta przestraszona zaczęła wołać Gabe’a, Charles Willis  uderzył ją. Wściekły wyrzucił mężczyzn z pokoju, a sam zdał sobie sprawę, że kocha tą dziewczynę.

Dotarła do tej części jego duszy, która wydawała mu się niedostępna. Której strzegł od lat. I uczyniła to bez wysiłku. Wkroczyła w jego życie i do jego serca, jakby tam właśnie było jej miejsce.

Po powrocie dziewczyna niestety miała jeszcze jedno spotkanie z Charlsem. Podczas ich ostatniego spotkania zrobił dziewczynie kompromitujące zdjęcie i zaczął ją szantażować o informacje na temat firmy przyjaciół. Na tyle mądra dziewczyna nie dała się przestraszyć i od razu poszła z tym do ukochanego.

Sprawy miały by się zupełnie inaczej gdyby nie niespodziewana wizyta Jace i Asha podczas jednej z perwersyjnych zabaw kochanków. Gabe zdaje sobie sprawę, że nie traktował Mii tak jak powinien, że ja wykorzystał aby tylko jemu było dobrze, nie patrząc na nią. Kazał jej wyjść z bratem i zapomnieć o nim.

 Zakończenia nie muszę Wam pewnie zdradzać 🙂 Samą książkę czyta się przyjemnie oraz na duży plus, podział książki na dwie strony odczuć i myśli bohaterów.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588