Spódniczka a idealna sylwetka

Szpilki, odpowiednia długość spódniczki i męskie spojrzenia są nasze … czyli jak łatwo można zrobić aby facet się za Tobą obejrzał. Mówi się, że każdy człowiek jest inny, a jednak jeśli chodzi o tą „brzydszą” płeć, krótka mini i od razu mężczyźnie ucieka wzrok. Nie ważne czy idzie z kobietą, sam, a tym bardziej w męskim towarzystwie. Bardzo rzadko się zdarza, że aż tak ostentacyjnie zrobią to kobiety w stronę męską, a tym bardziej rzadziej kobieta za kobietą.

Udowodnione zostało, że mężczyźni najbardziej wykorzystują zmysł wzroku, rejestrują wszystko po kolei, analizując każdą część ciała kobiety. Jedni robią to na pokaz, drudzy robią to bardzo dyskretnie, badając poszczególne partie, zatrzymując się na tych, które ich najbardziej podniecają.

” Ta o wiele za krótka spódniczka była o wiele za długo za krótka!”

– Coco Chanel

Tylko jaka długość spódniczki jest idealna? Tutaj chyba nie ma odpowiedniej odpowiedzi na to pytanie. Jedni powiedzą, że im krótsza tym kobieta dostaje od razu naklejkę „łatwa”, ubierzemy za kolana, powiedzą – „cnotka”.
Do pracy odpowiednią długością na pewno będzie przed kolana. Do mody powróciły również spódnice z lat 50 – do połowy łydki. Najważniejsze jest jednak nie to jaką spódniczkę ubierzemy, tylko jak będziemy się w niej czuć.
Nie rozumiem tylko dlaczego czasem dla kobiety wzorcami są celebrytki z tabloidów, wyretuszowane w photoshopie, które tak naprawdę nie są tak idealne, jak są pokazane. Dlatego tak bardzo rzadko widuje się panie w sukienkach czy w spódnicach, naoglądają się zdjęć i sądzą, że jeśli nie mają opalonych, zgrabnych nóg to już ich nie założą.

Nie ma nic bardziej seksownego jak kobieta pewna siebie, w dobrze leżącej kreacji, tylko dlaczego drogie panie macie tak mało pewności siebie? Obserwując kobiety widzę brak uśmiechu, brak akceptacji samej siebie w swoim ciele. Potrafiące na coś tylko narzekać a nic z tym nie robić. Nie założę spódniczki, bo Pani X w TV powiedziała o drugiej celebrytce, że ma grube nogi i nie powinna nosić sukienek, a ja mam jeszcze grubsze? O maj gat 🙂 Ubierzmy tylko odpowiednią długość do swojej sylwetki. Przyozdobiona kreacja odpowiednimi dodatkami, delikatnym makijażem i fajną fryzurką na pewno przykuje wzrok nie jednego faceta.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063592
Visit Today : 13
Total Visit : 63592