Spod kołdry – Luke Bradbury

spod koldryKolejna historia „Faceta na telefon” – tylko tym razem naszym żigolakiem jest Australijczyk, który szuka swojego miejsca w Anglii.
Wraz z kumplami wpada na genialny pomysł założenia agencji towarzyskiej dla kobiet. Gdy ogłoszenie w prasie, przynosi tylko jedną klientkę, główny bohater odcina się od reszty i sam na własną rękę szuka kobiet. Ogłasza się na stronach gejowskich, co tak jak myślimy i on myślał, telefon dzwoni, jednak od panów.
Po kilku nieudanych telefonach w końcu trafia na kobietę i tak zaczyna się jego przygoda w świecie prostytucji.

Fantastyczne jest to, że wszystkie jego kobiety są piękne, cudowne i młode, nic tylko ogłaszać się na stronach i bzykać za kasę.
Jednak pojawia się sytuacja gdy klient zamawia naszego bohatera do swojej żony. Sytuacja pięknie się rozwija z mężem, rozmowa idzie gładko, aż do momentu gdy pojawia się żona, ojoj podobno szkarada i to jest jedyny opisany moment kiedy pojawia się brzydka klientka dla Luka.
Pojawiają się osoby z pierwszych stron, praca z innymi prostytutkami, ludzi majętni jak i kobiety biedne, które jednak potrzebują chwilę sam na sam z kimś z kim uczucie to jest temat tabu.

Nie poznajemy tak naprawdę jakim dokładnie człowiekiem jest Luke. Poznajemy go od strony zawodowej, jak radzi sobie w roli aktora. Bo taka jest prawda, ten zawód to nie tylko ciało, ale również gra aktorska, jeśli dobrze grasz, robisz się sławny i rozchwytywany.

Sięgając po tą książkę spodziewałam się trochę takiego naszego blogera, mocnych, odważnych scen, pikanterii itp.
Niestety tutaj tego nie znajdziemy. Książka momentami bawiła z powodu pierwszych wrażeń, sytuacji w których znalazł się bohater, jednak końcówka książki była dla mnie najlepsza. Tutaj możemy również zobaczyć, że żadne pieniądze nie są w stanie sprostać zadaniu jakie otrzymał Luke z jednej z ostatnich historii.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581