Spleceni Bluszczem J. Lerman

Czy jest się gotowym aby z szarej myszki stać się kobieta z pierwszych stron gazet? Od samego początku Marck Blackwell chciał uchronić Sophie przed tym światem a chyba jeszcze bardziej przed swoją przeszłością.

Po ujawnieniu swojego związku zakochana para nie staje się bardziej szczęśliwsza  z tego powodu, a wręcz przeciwnie. Z dnia na dzień oddalają się od siebie. Sophie tylko dzięki swojej nagłej sławy dostaje propozycje zagrania ważnej roli. Marc za jej plecami odmawia w jej imieniu. Rozłoszczona dziewczyna buntuje się i przyjmuje rolę. Swoją decyzja niestety rujnuje swoje relacje z ukochanym. Zaprzyjaźnia się z aktorem ze swojej sztuki Loe Falkirkiem. Jednak nie dopuszcza go zbyt blisko siebie. Zauroczony chłopak opiekuje się Sophie mimo jej odtrącenia. Marc po raz kolejny pojawia się w życiu kobiety. Bardzo chce z nią być i chronić.

W tym tomie pojawia się również wątek trochę kryminalny. Dziewczyna nękana przez bezlitosnego dziennikarza nie zdaje sobie sprawy  z nadchodzącego niebezpieczeństwa. Pada ofiarą przeszłości ukochanego. Wciągnięta do niebezpiecznego świata przez Marca pokazuje swoją odwagę i miłość do mężczyzny.

W tej części bohaterowi stają przed próbą pokonania wszystkich swoich demonów. W pracy, w swoim życiu oraz w życiu razem. Stają się silniejsi i rozłąka tylko umacnia ich uczucie. Jednak czy to wszystkie przeciwności z jakim będą musieli się zmierzyć dopełni szczęścia?

Zapraszam na ostatnia część trylogii „Oddana bez reszty”.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060761
Visit Today : 37
Total Visit : 60761