Reguły Uległości – Gina L. Maxwell

reguly-uleglosci-Gina L. MaxwellKontynuacja książki „Edukacja Kopciuszka”, tylko zamiast głównych bohaterów Luci i Reida, mamy tutaj pikantną historię przyjaciółki Luci – Vanessy i jej brata Jacksona. Bohaterowie poprzedniej książki, biorą ślub na Hawajach, w jednej z najbardziej prestiżowych kurortów, państwo młodzi, niestety nie mogli zjawić się osobiście na dopracowaniu szczegółów ślubu i wysłali tam swoich przyjaciół aby pomogli im dopiąć wszystko przed ich przylotem.

Tydzień przed ślubem Vanessa pojawia się na lotnisku, z którego ma ją odebrać Jax – jak to mężczyźni oczywiście się spóźnia, wściekła rudowłosa, długonoga Pani prawnik, miesza go z błotem, i sama w końcu udaje się do kurortu. Jackson po złym pierwszym wrażeniu, postanawia jeszcze bardziej namieszać dziewczynie w życiu, kłamiąc Vanessie,że muszą udawać parę młodą do przylotu przyjaciół. Mieszkają razem w jednym domku. Są jak ogień i woda, ona nieokiełznana pani prawnik, która ma swoje siedem zasad, których trzyma się twardo, on zawodnik MMA, przystojny, idealnie zbudowany z mocnym charakterem.

7. Bądź zawsze odpowiedzialna.
6. Nie ulegaj pokusie kłamstwa – to trucizna.
5. Romans nie może trwać dłużej niż trzy dni.
4. Nie umawiaj się z facetami, którzy jako argumentu używają pięści.
3. Nie umawiaj się z facetami bez stabilnej przyszłości.
2. Nie wolno ci tracić kontroli.
1. Nie wolno ci się zakochać.

Z dnia na dzień co raz bardziej obydwoje zbliżają się do siebie. Vanessa przylatując na Hawaje, miała zamiar bardzo dobrze się bawić i poderwać jakiegoś mężczyznę. Nie wiedząc, że ma wolną rękę proponuje Jacksonowi układ. Numer 5 z swoich zasad – Romans ma trwać 3 dni, a więc i tak się dzieje między bohaterami, czwartego dnia ich przylotu para spędza ze sobą namiętne chwile, aż do ostatniego dnia, zaskakując sami siebie tym jak z dnia na dzień nie mogą bez siebie żyć. Zwierzają się ze swoich tajemnic, wątpliwości, otwarcie mówiąc o wszystkim co ich trapi. Niestety Jackson boi się wyznać dziewczynie prawdę, bo wie, że to skreśli go całkowicie. Jednak od samego początku Vanessa łamie każdą ze swoich zasad, szczególnie tą najgorszą numer 1 na swojej liście. Zakochuje się w Jacksonie tak jak i on w niej, obydwoje nie są świadomi tego, że ich miłość jest od pierwszego wejrzenia.

„Wziął jej usta, a potem ciało. Chciał zanurzyć się w niej na tyle, na ile się tylko da. Naznaczyć ją. Zostawić ślad. Zawłaszczyć. Poruszali się jak jedno ciało, jakby kochali się już tysiące razy, a nie zaledwie kilka. I tym razem byli złączeni nie tylko fizycznie. Będąc z nią w taki sposób, czuł, że wszystko jest inne, bardziej intymne, bardziej… po prostu bardziej.”

Cała książka opisana jest dzień po dniu, od momentu przylotu Vanessy na Hawaje aż do dnia ślubu. Czyta się ją szybko i miło. Sceny erotyczne opisane w namiętny sposób, bez przesady i bez wulgaryzmów. Namiętność między bohaterami czuje się na własnej skórze, wpisując w to bajową scenerię tworzy bardzo fajną lekturę na wolne dni.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581