Pułapka uczuć – Colleen Hoover

Nowe miejsce, nowe życie.  Tak zawsze wygląda przeprowadzka do nowego miasta.  Osiemnastoletnia Layken wraz z matką i bratem z Teksasu wprowadzają się do milej dzielnicy w Michigan.  Pierwszego dnia bohaterka poznaje cudownego sąsiada, który również nie jest objęty na jej urodę.  Miłość od pierwszego wejrzenia.  Tak, to jest to czego każdy oczekuje od swojego życia,  miłości.

Pierwsza randka, pierwszy pocałunek i już wiemy, że chcemy tą osobę poznać. Chcemy z nią dzielić szczęśliwe i smutne momenty. Jednak los dla nas wcale nie jest taki łaskawy. Przychodzi taki dzień,  że musimy zmierzyć się z rzeczywistością.  Layken w pierwszym dniu nowej szkoły dowiaduje się, że jej nowy sąsiad i mężczyzna, z którym była na randce jest jej nauczycielem. Na początku para jakoś radzi sobie z całą sytuacją, jednak taka relacja nigdy nie może mieć szczęśliwego happy andu.  Obydwoje wiedzą, że to tylko kilka miesięcy, ale są skłonni porzucić swoje uczucia dla dobra otaczających ich osób.

Will stracił swoich rodziców i opiekuje się młodym bratem, dlatego utrzymanie pracy jest dla niego bardzo ważne.  Nie jest łatwe dla niego odseparowanie się od dziewczyny, gdy jego brat i jej brat stali się dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Strata ojca również wpłynęła na życie dziewczyny, niedługo również dowiaduje się prawdziwej tajemnicy przeprowadzki przez matkę.

Bohaterka nie tylko zmaga się ze starą ojca, ale również zaraz matki. Sytuacja wcale nie jest łatwa na tak młodą dziewczynę. Bliskość mężczyzny, które chce czuć cały czas nie może się spełnić, ponieważ ich miłość jest nielegalna. Książka mimo, że jest bardziej dla młodzieży, bardzo chwyta za serce. Sytuacje, w których znajdują się bohaterowie nie są łatwe, jednak mimo młodego wieku pokazują swoją dojrzałą stronę.  Dopełnieniem całości książki, są bohaterowie drugoplanowi. Przyjaciele młodych jak i sama matka, która jest bardzo mądrą kobietą i która w życiu przeszła bardzo wiele. Jest nie tylko matką, ale wielką podporą dla bohaterki.

Dużym plusem dla książki jest również wylewanie uczuć przez bohaterów na papier i przedstawianie ich na autorskich wieczorkach. Możemy przeczytać ich wiersze ale w zupełnie innej formie.

„Życie nie staje na cholernej drodze dlatego, żeby mu wszystko oddać i dać się dalej nieść. Życie chce, żeby z nim walczyć. Uczyć się, jak sprawić, żeby było nasze. Chce, żebyśmy wzięli siekierę i przerąbali się przez drewno. Żebyśmy wzięli młot i skruszyli beton.
Żebyśmy wzięli pochodnię i przepalili metal i stal, aż wreszcie będziemy mogli dosięgnąć i wziąć je do ręki.”

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060767
Visit Today : 43
Total Visit : 60767