Proś mnie o co chcesz – Megan Maxwell

Kolejna dobra książka do kolekcji, o której można śmiało powiedzieć dobre rzeczy jak i polecić. Oczywiście jeśli lubi się takie trochę odważne książki. Hiszpański bestseller jest troszkę inną powieścią z jakimi się spotkałam.

Główną bohaterką jest Judith Flores sekretarka, której zmienia się szef. Młody, przystojny, niebieskooki Niemiec Eric Zimmerman. Nie jest to ckliwy romans jakich wiele na pólkach, w pierwszym tomie nie znajdziemy tak naprawdę romantyzmu. Obydwoje bohaterowie są uparci, pewni siebie jak i irytujący.

pros-mnie-o-co-chceszBardzo często chciałam odłożyć książkę po tym jak zachowywali się główni bohaterowie, ale dałam jej szansę i nie żałuje mimo tego, że przeczytałam ostatnie dwa tomy dopiero po jakimś czasie. Historia z jednej strony jest podobna do znanych nam besttselerów – jak wszędzie, Ona zwykła szara myszka, On bogaty biznesmen, jednak pojawiają się również takie wątki jakie do tej pory nie znalazłam w innych książkach erotycznych. Choroba Erica, jego przeszłość w której traci swoją siostrę, opieka nad jej synem a swoim siostrzeńcem, nie zabraknie również tutaj podobieństw – kłótnie, zaborczość głównego bohatera, mania kontroli, wszechobecne pożądanie.

Panna Flores posiada bardzo mocny hiszpański temperament, jest uparta i bardzo często wmawia sobie rzeczy do głowy, takich których nie ma – jak typowa kobieta. Jej ulubionym hobby jest jazda na motocrossie w przeszłości wygrywała zawody i jest naprawdę w tym dobra. Poznaje dzięki Icemenowi inny świat przyjemności, świat trójkątów, poniżania, i oddawania swoich ciał innym osobom. Spotkania swingerskie również są inne niż gdziekolwiek indziej przeczytamy. Eric bardzo chętnie oddaje swoją partnerkę w ręce innych mężczyzn i kobiet jednak mają swoje zasady jej usta należą tylko do Niego. Główni bohaterowie kłócą się, rozstają, wracają do siebie i tak przez wszystkie 4 tomy. Pojawia się zazdrość jak i z jednej tak i z drugiej strony. Nie zabraknie tutaj również scen walki o swoją miłość przez Judith.


– Piosenka Judith i Erica, towarzysząca przez wszystkie części

Emocji znajdziemy tutaj jednak bardzo dużo, szczególnie w dwóch ostatnich tomach (które wyszły – cały czas czekam na 5 część)  gdzie po długiej walce Eric w końcu zabiera Flores do swojego domu, do Niemiec. Poznaje rodzinę i małego Flyna. Dziecka trzymanego pod kloszem, rozwydrzonego, przebiegłego jak jego wujek i zaraz bardzo zranionego przez wujka, kolegów z klasy i całego otoczenia. Siostrzeniec prawie w ogóle nie odchodzi od gier na konsoli, wszystko musi być tak jak on chce, chyba to znamy?  Wprowadzenie się Judith do ich azylu spowoduje niejedno zamieszanie. W tym domu dla dziecka nigdy nie było miejsca dla kobiety oprócz Gosposi, wszystko to co zrobi jest krytykowane przez Flyna, ona jest zła, niedobra i najlepiej jakby się wyprowadziła. Bohaterka dzielnie znosi uwagi i zachowanie małego. Próbuje wprowadzić swoje zasady, obyczaje a przede wszystkim dać dziecku dzieciństwo, którego nigdy nie miał, ale żeby akcja nie była za nudna w książce robi to wszystko za plecami Erica. Przyprowadza do domu bezdomnego psa, którego chowa w garażu razem z motorem jego nieżyjącej siostry.

Eric natomiast jest aroganckim dupkiem, któremu sama osobiście nie raz dałabym w twarz za zachowanie. Człowiek pewny siebie, swoich mądrości, pewności w coś i wiedzący wszystko co jest dla każdego z osobna jego zdaniem najlepsze. Potrafi kochać i udowodnił to nie raz. Jest mężczyzną zawsze gotowym – jak wszyscy ogierzy w książkach. Potrafiący oczywiście czynić cuda swoimi technikami, wyglądem i obyciem. Jednak polubiłam go, jego przemiana w tego lepszego powodowała u mnie uśmiech i małe łezki w oczkach.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581