Pozwól mi pragnąć – J.Lynn

Przeprowadzka do nowego miasta zawsze przynosi wiele ciekawych zdarzeń. Stephanie od pierwszego dnia czekają niespodzianki. Poznaje przystojnego Nicka, który wpada jej od razu w oko. Spotyka swoich znajomych z colleg’u. Jeśli znacie poprzednie części to główna bohaterka nie jest Wam obca. Kobieta wolna, wierząca w tą jedną wielką miłość, lubiąca odważne życie i seks.

Nick od dziecka mieszka w miasteczku, od swoich problemów ucieka w pracę w barze. Na co dzień opiekuje się chorym dziadkiem poświęcając mu każdą wolną chwilę. Nie angażuje się z żadne związki, sypia z każdą kobietą, która wpadnie mu w oko. Pierwsze i jak myślał jedyne spotkanie z Stephanie pokieruje jego życie w zupełnie inną stronę niż powinno. Jedna noc odmieni życie obydwojga bohaterów. Podczas stosunku prezerwatywa niestety nie wytrzymała pożądania tych dwoje. Ciąża to ostatnie co miało zdarzyć się w ich życiu.

Medium Kate od samego początku wróży parze szczęście, jednak ostrzega Stephanie, że złamie Nickowi serce. Temperamentna para mimo przeciwności swoich własnych wewnętrznych demonów, znajduje ukojenie w swoich ramionach. Wszystkie sytuacje jakie spotykają bohaterów przybliżają ich do siebie aby za chwilę cofnąć się o dwa kroki w tył w swojej relacji.

Ta piąta historia jest dopełnieniem całości wszystkich wcześniejszych serii. Poznaliśmy kilka fajnych historii, które pokazują, że warto wierzyć w miłość, warto ją pielęgnować. Mimo czarnych chmur nad bohaterami, znajdują ten promyk nadziei a potem jest już tylko piękne słońce.

 

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063591
Visit Today : 12
Total Visit : 63591