Pożar krwi – Maya Banks

Ostatnia już część trylogii Bez Tchu. Opisywałam już Gabe’a, Jace’a, teraz czas na Ash’a McIntyre. Mężczyzna cały czas jest singlem i nie może zrozumieć jak można stracić głowę dla kobiety tak jak zrobili to jego wspólnicy.  A jednak i na niego przychodzi czas. W parku spotyka niesamowitą dziewczynę, która maluje. Przygląda się jej i w tym momencie zostaje walnięty strzałą amora. Od pierwszego spotkania zakochuje się w dziewczynie bez pamięci.

bez-tchu-pozar-krwiJosie zafascynowała Ash’a nie tylko swoją osobą, ale również tatuażem, który przez chwilę pokazuję mu się pod bluzką. Nie może, nie tylko zapomnieć dziewczyny, ale bardzo chce się dowiedzieć jak wygląda cały tatuaż oraz co oznacza obroża na jej szyi? Czy jest to zwykła błyskotka, czy obroża przynależności do jakiegoś mężczyzny?

Zauroczony Ash, postanawia śledzić dziewczynę, gdy widzi, że sprzedaje biżuterię w lombardzie wykupuję ją od razu, jak i również wszystkie jej obrazy, które zostawia w galerii. Gdy Josie dowiaduje się, że jej wszystkie obrazy zostały wykupione, bardzo się cieszy, że w końcu ktoś ją zauważył. Od razu po otrzymaniu pieniędzy za obrazy idzie wykupić biżuterię po swojej matce, która dla niej ma bardzo duże znaczenie i jest to jedyna pamiątka po matce.  Po wyjściu z lombardu dziewczyna jest bardzo wściekła, że nie może już jej odzyskać, a zrobiłaby wszystko aby móc ją mieć z powrotem.  Czekający na niej Ash, proponuje dziewczynie wymianę, jedna kolacja z nim a odzyska biżuterię.

Na spotkaniu z Ashem, dziewczyna nie ma już obroży, informuję mężczyznę, że tak przynależała do jakiegoś mężczyzny, jednak gdy tylko spotkała jego, nie mogła już więcej, się z nim spotykać. Zaskoczony Ash, proponuje Josie, że zaopiekuję się nią, zamieszka z nim i będzie dbał o jej wszystkie potrzeby. Takiej decyzji jednak nie podejmuje się z dnia na dzień. Josie prosi o czas do namysłu.

Myślę, że wiesz, że cię pragnę, Josie. Nie robiłem z tego tajemnicy. Pytanie tylko, czy ty pragniesz mnie i co mogę ci dać. Musisz też pomyśleć o tym wszystkim, co ci zabiorę. Bo, nie ukrywam, biorę wiele. Daję jeszcze więcej, ale zabieram wszystko.

Mijają dni a ukochana dalej się nie odzywa. Gdy tylko dowiaduję się, że została pobita, od razu zabiera ją do siebie. Wychodzi na jaw, że mężczyzna z którym się spotykała, niestety nie miał nic wspólnego z doświadczonym dominatorem. Po wyznaniu Josie, że nie chce już z nim być, mężczyzna wpada w szał i uderza dziewczynę. Po tym wyznaniu Ash, jak najszybciej chce zająć się sprawą damskiego boksera. Zastrasza mężczyznę tak, że nie pojawia się więcej w jej życiu. Wdzięczna Josie, oddaje się całkowicie swojemu kochankowi. Zaprzyjaźnia się z dziewczynami jak i ze wspólnikami. Maluje co raz więcej, ponieważ wie, że z tego ma pieniądze i nie jest utrzymanką Asha.

 Jedno musisz wiedzieć, Josie. Nie jestem od ciebie lepszy. Zdaję sobie sprawę, że może to tak wyglądać, jakbym był górą w tym związku. Ale to nie znaczy, że jestem od ciebie lepszy. Bo tak nie jest. Tak naprawdę to ty masz przewagę. Nie spuszczaj wzroku. Nigdy, przenigdy nie czuj się gorsza, bo tylko mnie zdenerwujesz. Nie klękaj, chyba że każę ci wziąć do ust swojego kutasa. To ja podejmuję decyzje. Ty wykonujesz moje polecenia. Ale powtarzam: to nie znaczy, że jesteś gorsza. I to ty będziesz miała większą władzę. Dasz sobie radę beze mnie. Poradzisz sobie. Udowodniłaś to. Tymczasem ja bez ciebie nie mam nic, bo pieniądze, władza i wpływy są bez znaczenia, jeśli człowiekowi brakuje kogoś, z kim mógłby się nimi podzielić. Może więc potrzebuję cię bardziej niż ty mnie. Ale nie znaczy to, że nie zrobię wszystkiego co w mojej mocy, byś potrzebowała mnie równie mocno jak ja ciebie.

Któregoś dnia niestety dziewczyna znajduje swoje obrazy u portiera budynku. Świat jej się wali, bo nigdy by nie pomyślała, że Ash może ukrywać przed nią to, że on jest anonimowym nabywcą jej prac. Wściekła dziewczyna wyprowadza się od niego. Na szczęście nie wynajęła swojego mieszkania i ma gdzie wrócić. Po wizycie dziewczyn, które tłumaczą jej,  że Ash nie chciał jej skrzywdzić, Josie postanawia dać mu jeszcze jedną szansę, w tym czasie pojawia się dwóch mężczyzn, których już wcześniej widziała pod domem, ale miała pewność, że są to ochroniarze od Asha, niestety jakże się myliła, kolejny raz zostaje pobita, ale tym razem nie tak lekko, jak za sprawą jej byłego kochanka. Jeden z mężczyzn podchodzi do niej i zostawia wiadomość dla całej trójki głównych bohaterów (zdjęcie Mii, rozebranej i przywiązanej do stołu), ze słowami, że to dopiero początek.

Mężczyzną, który pobił Josie, okazuję się znany nam już z pierwszej części Charles Willis, który po stracie całego swojego dorobku zamierza zniszczyć wszystkich trzech mężczyzn. Niestety nie wychodzi mu to na dobre, ponieważ ktoś go zabija.

W tej części pojawiają się również nowi bohaterowie, jak siostra Asha, Brittany, która wychodzi spod klosza swoich rodziców; oraz właściciel klubu Kai, do którego dziewczyny chodzą. Tutaj mogłaby się pojawić czwarta część na temat Brittany i Kai, ponieważ ta dwójka zakochuję się w sobie od pierwszego wejrzenia. Książkę ogólnie polecam, bo czyta się ją miło, chociaż dalej miałam odczucia, że jest napisana jak dla przedszkola.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581