Poddanie – Lora Leigh

Krótkie opowiadanie, tak można nazwać całą serię „Bound Hearts”. W pierwszej części poznajemy dwudziestokilkuletnią Tess, mieszkającą z matką. Ojciec ponownie się ożenił z młodszą Melissą vel Missy. Matka całe życie wpajała dziewczynie, że ma trzymać się od mężczyzna z daleka, a szczególnie takich jak brat Missy Cole, już nie mówiąc o własnym ojcu. Niestety Cole już dwa lata wcześniej powiedział, że pragnie jej najbardziej na świecie, niestety w tamtym czasie nie była gotowa na to czego on od niej oczekuje.

poddanieOjciec jak co roku wydaje przyjęcie, na którym bardzo chce aby zjawiła się jego córeczka. Siedem dni w domu ojca, pod jednym dachem z Cole, nie wydaje się dobrym pomysłem dla niej. Obietnica dana ojcu nie pozwala jej aby nie odwiedzić jego domu. W przed dzień wyjazdu, dostaje telefon od Cola, w którym uświadamia jej, że już koniec czekania.

„Trzymałem się z daleka zdecydowanie zbyt długo.Jesteś moja, Tess, i zamierzam ci to udowodnić. Cała moja. Moja w każdy możliwy sposób i niech mnie diabli, jeżeli pozwolę ci temu wciąż zaprzeczać.”

Niespodzianka jaką zastaje w domu ojca, pustego domu ojca, zmienia jej życie z chwilą przestąpienia przez próg domu. Nikogo nie ma, a nazajutrz dowiaduje się od samego Cola, że ojca nie będzie. Siedem dni sama z mężczyzną, od którego miała się trzymać z daleka. Wiedziała, że rozum mówi co innego, niestety ciało i serce zdradzają co tak naprawdę czuje i czego pragnie. Pragnie na swoje nieszczęście mężczyzny, który oprócz ciała nie może dać jej nic więcej. A ona pragnie więcej. Jak każda kobieta oprócz pożądania, również pragnie być kochana. Każdego dnia mimo jej zaskoczeniu, Cole pokazuje jak bardzo ją kocha na swój sposób.

Książka zdecydowanie dla odbiorców pełnoletnich, pomimo 80 stron książki, które praktycznie czyta się jednym tchem, autorka prezentuje nam streszczenie kilkutomowych książek, włączając w to bardzo dużo scen seksu. Niecodzienny styl życia Cola, na pewno nie każdemu odbiorcy się spodoba. Z dnia na dzień Tess jest przygotowywana aby oddać się bez reszty swojemu ukochanemu. Pełne oddanie swojego ciała dla dwóch mężczyzn jednocześnie. Tylko w taki sposób Cole wie, że Tess to ta jedyna, taka, która pochwala jego styl życia.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063591
Visit Today : 12
Total Visit : 63591