Pod kontrolą – Charlotte Stein

Pod kontrolą … Hm a ja sądzę, że w tej książce nic nie jest pod kontrolą. Madison jest właścicielką księgarni ale tylko z literaturą erotyczną. Postanawia zatrudnić nowego pracownika, który trochę ją odciąży od pracy.
Jednym z kandydatów jest Andy, typowy mięśniak lubiący sprawować kontrolę. Już na rozmowie kwalifikacyjnej dochodzi między tymi dwojga do mocnego seksu na biurku. Pech chciał, że całą sytuację widział kolejny kandydat -Gabriel. Jednak ten drugi właśnie dostaje pracę u Madison.

pod-kontrolaGabriel, jest nieśmiałym mężczyzną, do tego bardzo pedantycznym, praca w księgarni wywracaj jego poukładane życie do góry nogami już od dnia rozmowy kwalifikacyjnej. Madison dzięki swojej otwartości i śmiałości, od pierwszych dni zaczyna Gabriela adorować i sprawować nad nim kontrolę realizując jego fantazję.
Jednak to wszystko nie jest tak łatwe jak się o tym pisze … w całej książce nie ma za bardzo jakiejś mocnej fabuły, ponieważ jest to bardziej gatunek porno niż erotyk.

Opis scen jest bardzo mocny, czasem wulgarny jeśli do dwojga naszych głównych bohaterów dołącza ten trzeci – a jest nim nikt inny jak Andy, nic dobrego z tego nie może wyjść. Trójkąt jaki tworzą bohaterowie, niektórych może zniesmaczyć, ponieważ tak opisanych sytuacji jeszcze w żadnej książce nie przeczytałam. Sceny opisane w taki sposób, że działają na zmysły, przynajmniej moje.

Bardzo podobało mi się odwrócenie roli głównych bohaterów gdzie to mężczyzna jest tym niedoświadczonym, jednak mimo swojego niedoświadczenia, jest bardzo inteligentnym facetem i dokładnie wie co robić aby sprawić kobiecie rozkosz. Ta propozycja będzie dobrą odskocznią od wszystkich erotycznych romansideł, z którymi mamy przyjemność zobaczyć na półkach.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581