Piękny nieznajomy – Christina Lauren

Historia ze znanym scenariuszem, ona po rozstaniu szuka nowego miejsca na ziemi, spotyka bogatego nieznajomego w barze. Jednak dalsza część już nie jest taka oczywista. Sara Dillon przenosi się do Nowego Jorku gdzie mieszka jej koleżanka Chloe, którą mieliśmy okazję poznać z Pięknego Drania. Na imprezie poznaje interesującego mężczyznę,  z którym bez wymiany imion oddaje się po chwili znajomości.

Niezobowiązujący seks to jest to o czym Sara teraz marzy, nie chce się związywać z nikim nowym. Max Stella akurat w momencie poznania kobiety nie może przestać o niej myśleć. Przypadek tak chciał, że mają wspólnego znajomego Bennetta. Zgadzając się nie ujawniać ich relacji i to, że dziewczyna pragnie odmienić swoje życie, aranżuje spotkania w miejscach publicznych spełniając fantazje kochanki. Restauracja, biblioteka czy każde inne miejsce, w którym po wszystkim mogą się rozejść w inną stronę, to jest najlepsze rozwiązanie w ich sytuacji.

„Co właściwie znaczy „kocham cię”? Dziwne, jak różnie mogą brzmieć te dwa słowa. Chodzi mi o to, że już to kiedyś mówiłam, ale nigdy dotąd nie wydawały się tak… wielkie, wiesz?”

Od namiętności i pożądania bardzo często prędzej czy później rodzi się uczucie i tak w tym przypadku też się dzieje. Gdy obydwoje uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, ktoś kradnie torbę Maxowi na lotnisku z wszystkim zdjęciami jakie zrobił sobie i Sarze podczas spotkań. Miały to być zdjęcia tylko dla nich, bez twarzy i innych rzeczy jakie mogły potwierdzić ich relacje. Czy ten incydent wpłynie na życie naszych bohaterów?

Książka opisana bardzo pikantnie. Autorka poszła o krok dalej niż w poprzedniej części „Piękny drań”, opisy są napisane bez zbędnych szczegółów, które odwracają uwagę i wydłużają sceny.  Podzielenie książki na historię obojga bohaterów to duży plus. Znajdziemy w niej bardzo dużo erotyki ale również romantyzm i początki miłości.

Sprawdź inne wpisy

1 komentarz

 • Dedicated server
  6 marca 2017 at 03:17

  „Piekny nieznajomy” Christiny Lauren – ksiazka, w ktorej ukryta jest odpowiedz na pytanie, czym jest prawdziwa milosc

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060760
Visit Today : 36
Total Visit : 60760