Piękny Drań – Christina Lauren

Stare słowa mówią, że od miłości do nienawiści jest jeden krok, a co jeśli najpierw jest nienawiść. Czy miłość wtedy jest możliwa? Chloe Mills od samego początku znienawidziła swojego szefa. Bennett Ryan dostał od Chloe przezwisko Piękny Drań. Ponieważ był diabelnie bogaty, przystojny ale przede wszystkim piekny-dranapodyktyczny, sfrustrowany i bardzo nerwowy.

W pracy panowała nieznośna atmosfera, dzięki nowemu szefowi. Jego powrót z zagranicy wywołał w życiu Chloe trochę zamieszania. Autorka, bardzo szybko wprowadza nas w wir namiętności między bohaterami. Nienawiść do samych siebie tak ich nakręca, że pożądają się coraz mocniej. Nie mamy tutaj typowej szarej myszki i bogatego milionera. Chociaż milioner się zgadza to jednak kobieta to kobieta wiedząca czego pragną mężczyźni. Seksowna droga bielizna to jej największa słabość. Jednak jej kolekcja kusych majteczek staje się mniejsza dzięki Bennettowi.

Pożądanie między dwojgiem kochanków jest zwierzęce, perwersyjne i owiane dosadnymi słowami. Mimo swoich temperamentnych charakterów stają się bliżsi niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ona trochę pogubiona lecz odważna i silna. On jednak pod warstwą twardej skorupy skrywa inne wcielenie.

Miłości jest wiele, jedne zaczynają się wspaniale mając po drodze burzliwe chwile, drugie zaczynają się od nienawiści aby w końcu zdać sobie sprawę z tego, że to jednak jest ta osoba, na którą skrycie czekało się przez całe życie. Dochodzi do tego wielka żądza, która jest początkiem wspólnego życia. Jeśli szukasz książki z pikantnymi momentami bez zbędnych opisów pobocznych ta propozycja jest dla Ciebie.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060762
Visit Today : 38
Total Visit : 60762