Ostatnia szansa – Samantha Young

Spotkanie z Hannaha i Marckiem było dla mnie mile spędzonym czasem, mimo że książka jest momentami do znudzenia i przewidywalna to jednak potrafiła zaskoczyć. „Ostatnia szansa” napisana jest w formie pamiętnika, bohaterka opowiada nam swoją historię, swoje odczucia teraz i za czasów szkolnych.

Dwudziestodwuletnia letnia Hannaha jest nauczycielką angielskiego w szkockiej szkole, dodatkowo prowadzi zajęcia ostatnia-szansadla analfabetów jako wolontariusz. Jest osobą skrytą, po przejściach, ma powodzenie u mężczyzn jednak jej serce już za czasów szkolnych zostało skradzione przez chłopaka z wyższej klasy, cały czas czeka na tego jedynego, z którym mogłaby się zacząć spotykać. Przeglądając swoje stare rzeczy, znajduje zdjęcie właśnie owego chłopaka, wspomnienia wracają, dziewczyna do dzisiejszego dnia nie może zrozumieć, jak mógł od niej odejść zaraz po ich pierwszym razie.

Początek dla niektórych może stać się nudny, ponieważ opisane jest jej dzieciństwo, jak starszy chłopak ratuję ją przed bandą chłopaków, którzy chcieli ją zgwałcić i tak zaczyna się ich przyjaźń. Chłopak codziennie czeka na Hannahe, sprawdzając czy nie spóźniła się na autobus, jeśli tak się stanie odprowadza ją do domu. Ich przyjaźń trwa przez 3 lata, spotykają się jako znajomi – chociaż dziewczyna skrycie kocha go do szaleństwa. W dniu w którym przez przypadek spotykają się na imprezie jest ich ostatnim spotkaniem. Mark odbiera dziewczynie cnotę i po jej słowach, że go kocha od razu zrywa się na równe nogi i znika. Niespodziewanie ich los spotyka ich znowu po 5 latach. W obydwojgu od razu odradzają się stare wspomnienia i uczucia.

Czy Hannaha przełamie swój lęk i da szanse Marckowi wytłumaczyć się z tego co się stało? Jakie obydwoje skrywają tajemnice? I na najważniejsze pytanie „Czy wielka dziecięca miłość ma szanse teraz po tylu latach?” odpowiecie sobie po przeczytaniu tej książki. Historii, która opisana jest z fajnym scenariuszem i z delikatnie pikantnymi momentami nie może zabraknąć dla zabicia czasu. Autorka odpowiednio dobiera słowa aby umilić nam chwile z autorami. Jednak czasem można się pogubić z postaciami drugoplanowymi, których jest bardzo dużo. Czasem miałam wrażenie, że za dużo i po prostu nawet się nie zastanawiałam które dziecko jest czyje, a która kobieta albo mężczyzna jest kim.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581