Nikczemny zamiar – Lora Leigh

Niektóre sprawy czasem warto przemilczeć a w niektórych otworzyć usta. Tally niestety nie wiedziała kiedy tak naprawdę powinna trzymać język za zębami, rozmawiając na czacie służbowym z tajemniczą osoba. Bardzo szybko ta osoba zyskała jej zaufanie. Tally wiedziała, że będąc anonimową, może zwierzać się tej osobie bez granic, bo i tak nikt nie wie kim jest. Jednak nie spodziewała się, że po drugiej stronie monitora rozmawia z obiektem swoich westchnień.

Lucian Conover i jego brat bliźniak Devril przynależą do „KLUBU”. W seksklubie spędzają chwile raz na jakiś czas. Tam decydują w końcu wziąć sprawy w swoje ręce co do Tally Raines. Koniec podchodów i odtrąceń ze strony dziewczyny. Przeniesienie jej do biura Luciana to już poważny krok i nie mogą już więcej żyć w takim pożądaniu do tej samej dziewczyny. Od zawsze dzielili się wszystkim, nawet odczuwają te same emocje w tym samym czasie.

Tally od samego początku czuła coś do Luciana jednak bała się przyznać przed nim swoich uczuć. Jednak pożądanie było zbyt duże by mogła dalej uciekać. Temperamentna kobieta postanawia się zemścić na bliźniakach, gdy Lucian znajduję się na ważnym spotkaniu, zamierza zająć się drugim bratem wiedząc, że i tak tamten wszystko będzie odczuwał.

Największym problemem bohaterki, nie są bliźniacy tylko to, że nigdy nie zazna przyjemności jakiej oni od niej oczekują. Nigdy nie zaznała orgazmu i ma pewność, że nawet z nimi go nie zazna. Gdy dochodzi między całą trójką do zbliżenia udaje orgazm. Nie pozwoli nigdy aby stracić kontrolę. Kolejne zbliżenia i dominujący styl bycia bliźniaków uświadamiają ją, że kocha ich obu i chce ich na zawsze, nie tylko na chwilę. Katolicka szkoła do której chodziła zrobiła z niej zimną i wyrafinowaną sukę.

„Wiedziała tylko, że nagle nic innego nie liczyło się bardziej niż zmiana kursu, który obrało jej życie. Pusty, zimny apartament. Życie bez miłości. Chłód, który czuła, kiedy zapadała ciemność i zdawała sobie sprawę, jak puste jest jej łóżko. Zrozumiała, że może sobie wyobrazić tylko dwóch mężczyzn w tym łóżku razem z nią. Luciana i Deva”

Dzięki pomocy Terrie dostaje się do Klubu, aby raz na zawsze otworzyć się na to co daje jej przyszłość u boku dwóch mężczyzn.

„Czy masz pojęcie, jak podniecające to się może stać, Tally? – spytał delikatnie Lucian. – Wszystkie oczy są skierowane na ciebie, obserwują cię, czekają, żeby zobaczyć moment, w którym już nie będziesz mogła znieść rozkoszy i wszystko w tobie eksploduje. O to właśnie chodzi w Klubie, kochanie. Tacy właśnie jesteśmy. Tym jesteśmy. Tacy pragniemy być. Wyzwalać mechanizm, który transformuje kobiecy orgazm w eksplozję niepodobną do niczego, co czuła wcześniej. Jej najmroczniejsze pragnienia, najgłębsze potrzeby. Nie pragniemy niczego innego bardziej niż ich spełnienia.”

Wszystkie cztery części, które miałam okazję przeczytać, mimo swojej krótkiej treści, dało jakąś odskocznię od reszty książek, skracając fabułę do minimum a skupując bardziej się na seksie. Jeśli ktoś ma dosyć czytania bardzo rozległych opisów bohaterów i otoczenia oraz lubi odważne sceny może dodać tę serię do swojej listy 🙂

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063598
Visit Today : 19
Total Visit : 63598