Nieznajomy – Megan Hart

Boisz się podejmować poważnych decyzji dotyczących swojego życia, bo nie chcesz cierpieć? Płacisz za sex, tylko dlatego, żeby nie myśleć o angażu w poważny związek? Jeśli odpowiedziałeś sobie dwa razy tak, to sięgnij po książkę Megan Hart – Nieznajomy i przeczytaj o losach pięknej młodej bizneswoman Grace. Kobieta pełna energii prowadzi biznes odziedziczony po ojcu – Dom pogrzebowy. Na co dzień widzi ból i cierpienie ludzi po stracie swoich bliskich, dlatego sama nie chce angażować się w żaden związek ponieważ boi się później cierpieć, bo jak wiadomo każdy kiedyś odejdzie.

nieznajomy-megan-hartGrace, któregoś dnia od klientki dostaje wizytówkę panów do towarzystwa i jak każda kobieta ma swoje potrzeby, jednak nie chcąc spotykania się z „normalnymi” mężczyznami, wynajmuje mężczyzn, nie tylko do sexu ale również dla towarzystwa. Od kilku lat spotyka się regularnie z różnymi facetami, tym razem jej pragnieniem jest aby nieznajomy podszedł do niej w barze i ją uwiódł, i tak też się stało, uratowana przed natarczywym kolesiem przez, ciemnowłosego, prawie dwumetrowego Sama, udaje się z nim do pokoju, spędza z nim upojną noc. Jednak okazuje się, że to nie był zamówiony facet tylko naprawdę przypadkowy nieznajomy. Nie może przestać o nim myśleć i o tym jak tak mogła się pomylić. Aby zapomnieć o nim, spotyka się dalej z wynajętymi mężczyznami. Tym razem trafia na młodego niedoświadczonego Jacka. Jest tak zafascynowana młodym towarzyszem, że umawia się już tylko z nim.

Sam traci ojca i zbiegiem okoliczności jego pogrzeb organizuje Grace. Mężczyzna jest muzykiem – gra na gitarze, i tak całą noc miał zamiar siedzieć przy ojcu i grać mu, niestety niczego nie wiedząca Grace słysząc muzykę w nocy, schodzi do zakładu i zastaje tam swojego nieznajomego. Gdy ponownie w jej życiu pojawia się Sam nie może odejść już tak łatwo, wydzwania do niej, znajduję się zawsze w pobliżu, na każde zawołanie, ale dopiero po kilku miesiącach nachodzenia dziewczyny, para idzie po raz kolejny do łóżka.

Zakład pogrzebowy, który prowadzi bohaterka całkiem nieźle funkcjonuje. Grace zatrudnia szefową biura – młoda energiczną dziewczynę i stażystę. Ojciec nie może pogodzić się z tym, że jego zakład prowadzi córka a nie jego syn. Na każdym kroku kontroluje wydatki firmy jak i całe funkcjonowanie firmy. Współpracownicy jak i ojciec bardzo fajnie wplatają się w całą historię tworząc fajną całość. Grace zaczyna dzięki nowym doświadczeniom inaczej patrzeć na swoje życie. Rezygnuje z płatnych spotkań na rzecz nowej znajomości z Samem, który z dnia na dzień staje się dla niej co raz bardziej bliski.

Czy prawda, który wyjdzie na jaw o życiu Grace odbije się na związku z Samem? Czy tych dwoje czeka happy end? Rozwiązanie znajdziecie po przeczytaniu książki, którą nie tylko czyta się przyjemnie ale również pokazuje jak można bać się prawdziwego związku, że jest się w stanie płacić za towarzystwo mężczyzn, aby tylko nie było żadnych uczuć.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060767
Visit Today : 43
Total Visit : 60767