Nietypowe rozmiary ciała

Świat jest przepełniony pięknymi błyskotkami, na które czasem wystarczy tylko jeden rzut oka, a już wiemy, że chce coś takiego mieć. Wystawy kuszą wszystkim co oferują. Reklamy w telewizji, również nie zostają dłużne, pokazują nam jak możemy zachwycać a to w nowych butach albo biżuterii. Wszystko byłoby piękne, aby nie dorosłość w ciele „dziecka”.

Zazdrość do kobiet, które mogą pójść do sklepu obuwniczego i kupić sobie buty, bądź pasującą na swoje ciało biżuterie, jest wielka u kobiet które mają strasznie szczupłą rękę, bądź małą stopę, nie mówiąc już o szyi. Tak, należę do takich nietypowych osób. Wzrost nie jest tutaj problemem, ponieważ 160 cm wydają mi się bardzo przystępną cyfrą filigranowej kobiety. Szczupłe palce, palec serdeczny prawej ręki, rozmiar 11, stopa 33,5, szyja 34cm, nadgarstek 16cm. Cyfry wydają się mało prawdopodobne prawda?

W świecie „normalnych” osób, poczuć się można wyrzutkiem, który nie może mieć najmodniejszych butów, czy fajnych bransoletek.  Nie mówię, że nie można czegoś fajnego w takim rozmiarze dostać. Buty ograniczone, za niebotyczne ceny, bądź dział dziecięcy, zachęcają wprost dorosłej osobie pójście i zakup obuwia 🙂 Znajdziemy firmy, które również oferują np. szpilki w nietypowych rozmiarach, ale niestety również nie pomyślą, żeby dodać połówki. Co z tego, że kupujemy rozmiar pełny, skoro musimy kupować wkładki, kombinować itp.

Spotykają się również, problemy jubilerskie, co z tego, że kupujesz coś fajnego komuś na prezent, (naszyjnik, bransoletkę) jeśli nie możesz tego zmniejszyć u tego samego producenta. Oczywiście, można zrozumieć, że są takie kolekcje, że się tego nie da zrobić, ale w najprostszych modelach, gdzie u innego jubilera zrobimy to za odpowiednią opłatą? 🙂  Wiem, że nie jest to duży problem, ale o każdym powinno się pisać czy mówić. Na pewno nie jedna kobieta boryka się z takim problemem, ponieważ czasem słyszę w sklepach obuwniczych, „proszę, się szybko zastanawiać, ponieważ szybko schodzi nietypowa numeracja”.

Ale również w świecie męskim spotyka się problemy z dostępnością butów powyżej rozmiaru 45 czy niewymiarową budową ciała. Niestety marki oferujące swoje produkty, tworzą produkty na szablonach, jeśli chcemy coś kupić dopasowanego do siebie, szytego na miarę, musimy niestety za to zapłacić wysoką cenę.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060765
Visit Today : 41
Total Visit : 60765