Nie dajesz mi spać – Alice Clayton – recenzja książki

„Nie dajesz mi spać” mimo, że jest w dziale erotycznym, to ja bym bardziej zaliczyła ją do komedii romantycznej +18. Przezabawna historia z problemami, nieznośnym współlokatorem i podstępną szefową, przez którą to wszystko się zaczyna. Ale zacznijmy od początku. Młoda architektka dostaje propozycję od swojej szefowej wynajęcia mieszkania. Nie spodziewa się jednak, że szefowa ma chytry plan aby poznała swojego sąsiada, który jest dobrym znajomym jej i jej partnera.

nie_dajesz_mi_spacJuż pierwszej nocy Caroline ma przyjemność poznać przez ścianę Simona. Sąsiad okazuje się niezłym nocnym ogierem, przez trzy kolejne noce przyprowadza nową dziewczynę. To jak reaguje bohaterka na to co robią za ścianą powodowało u mnie głośny śmiech. W pewnym momencie Caroline nie wytrzymuje i postanawia rozmówić się z sąsiadem. W różowej sexownej piżamce staje pod jego drzwiami i staje twarzą w twarz z przystojnym, wysportowanym, mokrym od sexu Simonem.

Dawno nie uśmiałam się tak z książki jak z tej, Clayton tak idealnie dobrała dialogi i przedstawiła sceny, że można przymknąć oko na trochę mało prawdopodobną historię, gdzie Carolina i jej dwie przyjaciółki oraz Simon i jego dwaj najlepsi przyjaciele znajdą w tym gronie swoją miłość. Więc tak trzy pary spotykają się regularnie, bawią się, dochodzi do nieporozumień, pomyłek, kłótni i bólu oraz miłości.

W przezabawnej historii jest miejsce również, na genialnego kota bohaterki, który nie raz doprowadzał mnie do łez ze śmiechu. Dobór bohaterów, narracja i dialogi bardzo dobrze, ze sobą współgrają tworząc fajną całość, z którą można fajnie spędzić czas.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060765
Visit Today : 41
Total Visit : 60765