Naprawdę Megan Maxwell

odgadnij-kim-jestem-tom4-naprawdeNie wiem jak to się stało, że zapomniałam opisać tej części, ale jakoś mi umknęło, już naprawiam ten błąd 🙂
W ostatniej części kariera Yaniry nabiera tempa, liczne koncerty, trasy, spełnianie własnych marzeń kosztem bólu innych kochanych osób.
Nie zdająca sobie sprawy dziewczyna, brnie co raz głębiej w świat sławy nie oglądając się za siebie. W wielkim sukcesie pomaga jej szwagierka, która z dnia na dzień co raz bardziej pokazuje jaką jest wartościową kobieta, nie dając się poniżać niewiernemu mężowi, oraz Valeria, która dzięki Dylanowi przechodzi operację zmiany płci.
Dylan, bardzo martwi się o żonę, znosi wszystkie docinki z prasy jak i szepty w szpitalu, nie pokazuje swoich emocji, chociaż bardzo cierpi. Yanira zachodzi w ciążę, niestety nawet to jej nie powstrzymuje do zwolnienia tępa. Niestety największe obawy co do stylu jej życia okazują się prawdą i dziewczyna traci dziecko. Konflikt jaki nasila się między tym dwojgiem staje się bardzo poważny. Po kilku kłótniach Dylan wnosi pozew o rozwód.

Jednak jak to mówią wielka miłość nigdy się nie kończy i tak jest też w tej sytuacji. Po dłuższej chwili rozłąki Dylan uświadamia sobie co On tak naprawdę zrobił, jaki największy błąd w życiu popełnił. Historia się powtarza. Jego rodzice również brali kilkakrotnie ślub z powodu kariery muzycznej jego matki. Próbuje odzyskać swoją miłość, nie może bez niej żyć ani dnia dłużej.

Jak się kończy książka, chyba nie muszę pisać 🙂 Nie brakło również w tej części, namiętności, pożądania i kolejnych gier w „odgadnij kim jestem” , które nadają książce niezwykłej pikanterii.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588