Naga – Megan Hart – recenzja książki

naga-przyjemneZmysłowa książka z problemami dnia codziennego.  Pełna emocji, wzruszeń i walką z otaczającym nas światem. Megan Hart opisuje historię czarnoskórej Oliwii, fotografki, kobiety mimo przeciwności losu silnej a zarazem w głębi serca słabej.  Mężczyzna z którym spędza część życia, ojcem jej dziecka przyszłym mężem okazuje się być gejem. Para rozstaje się jednak utrzymują stały kontakt ze sobą i z nowym partnerem jej niedoszłego męża, którzy zajmują się wychowaniem córki. Na jednej z imprez spotyka mężczyznę, który jej imponuje swoim wyglądem i zachowaniem. Nie może o nim zapomnieć mimo przyłapania go na intymnej schadzce z drugim mężczyznom.

Alex Kennedy szuka mieszkania do wynajęcia dziwnym trafem Oliwia wynajmuje mu mieszkanie w swoim domu. I jak wiadomo co będzie się działo. Bohaterowie poznają siebie nawzajem, odkrywają swoje tajemnice, zatracają się w sobie i udowadniając sobie z dnia na dzień, że nie mogą żyć bez drugiej osoby.

Przyjemna i lekka książka mimo tak wielu opisywanych problemów,  zmysłowa z lekką nutką pikantności. Pokazująca i ucząca jak można żyć mimo nietolerancji, na którą jesteśmy tak negatywnie nastawieni, problem z wiarą, którą nikt nie powinien nikomu narzucać, czy problem par homosexualnych wychowujących dzieci. Autorka użyła odpowiednich słów, aby pokazać emocje i uczucia, które potrafią otworzyć oczy na tego typu bariery.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057583
Visit Today : 87
Total Visit : 57583