Marionetka

sznurkiPrzez życie musimy przejść pewnym krokiem, stąpać po ziemi twardo i nie patrzeć się za siebie …(no chyba, że przejdzie ktoś atrakcyjny 😛 )
Każdego dnia możemy spaść na dno, ale nie możemy się poddawać. Jednego dnia możemy mieć wszystko innego możemy to wszystko stracić.

Problemy to chleb powszedni wszystkich ludzi. Nie ma osoby bez problemów. Piszę o wszystkich problemach tych błahych i tych poważnych, dla jednego katastrofą będzie to, że nie ma się w co ubrać a drugiego to, że nie ma co dać dziecku do jedzenia. Z problemami mniejszymi i większymi musimy poradzić sobie sami. Nikt za nas nie zdecyduje jaką drogą mamy pójść. Jeśli ktoś nami steruje, tzn że nie mamy swojego życia, nie jesteśmy zdolni do funkcjonowania bez tej drugiej osoby.

Każdy kto jest słaby psychicznie znajdzie swojego „mentora’, który powie jak masz żyć, ale czy ktoś może decydować za Ciebie?
Decydować jak masz żyć?
To Twoje życie, żyj jak chcesz i nie bój się powiedzieć „NIE” i mieć własne zdanie. Nie jesteś niczyją marionetką, którą można sterować!
Nie każdy zgodzi się z Tobą, bo to normalne, ale to nie znaczy, że hejtując to co Ty mówisz Ty jesteś w tym momencie gorszy.

Na każdym rogu znajdzie się ktoś, kto czyha na Ciebie, ktoś kto czeka tylko na Twój słaby moment aby dobrać Ci się do skóry w najmniej oczekiwanym momencie.
Wejdzie do Twojego życia, nawet nie będziesz wiedział kiedy i zacznie układać wszystko tak jak to jemu jest wygodnie. On Ci zagra, Ty będzie tańczył i to tak długo, że wewnątrz poczujesz większą pustkę, niż miałeś przed pojawieniem się tej osoby, oczywiście na samym początku, będziesz wniebowzięty, zobaczysz światełko w tunelu, niestety po drugiej stronie nie jest słońce a nadciągający pociąg.

W miłości jesteśmy marionetkami, tej naszej drugiej osoby. Jest to nasz świadomy wybór, czasami jednak ten wybór nie jest dobrą drogą. „Miłość jest ślepa” – mówią, tak jest ślepa, jednak czasem warto otworzyć szerzej oczy i może zobaczymy coś czego nie widzieliśmy wcześniej, a najbardziej odsłońmy uszy, nie każdy zawsze chce dla Ciebie źle, to co mówią bliscy albo i nawet osoby, których byśmy nigdy nie posłuchali mogą rozjaśnić coś w naszej głowie, na pewno nie od razu, przecież „to jest miłość naszego życia”, „tylko ta osoba się dla mnie liczy”, „jak mogłeś coś powiedzieć takiego o tej osobie”.

NIE BÓJ SIĘ ŻYĆ TAK JAK TY TEGO CHCESZ I NIE BÓJ SIĘ SŁUCHAĆ, NIEKTÓRZY LUDZIE MOGĄ MIEĆ RACJĘ.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588