Kusiciel – A.J. Gabryel – opis książki

” Była z nim, bo był jak światło.
„Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać.
Teraz w moim życiu jest ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany.
Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, kusicielże odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam.
Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz”. ” – Po przeczytaniu tego opisu na stronie empiku, pomyślałam, że muszę tą książkę przeczytać. Poprzednie dwie książki Gabryela czytało się miło … z małą nutką refleksji. Jednak ta propozycja była strzałem w dziesiątkę nie tylko pod względem całej historii, ale również po skończeniu książki czułam się jakbym na chwile nie mogła złapać tchu i myśli miałam tysiące na sekundę. Dawno żadna książka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta.

Nie jest to typowa powieść erotyczna, chociaż całość opiera się na seksie, pożądaniu i namiętności, to jednak jest to książka o mocnym odniesieniu do czytelnika. Przynajmniej tak było z mojej strony. Czytając chce się więcej i więcej, mimo, że nie jest to ckliwy romans z wielkimi ochami i achami, a takiej miłości męskiej chciałoby się widzieć więcej. Chce się pożądać całym sobą takiej osoby jak Kusiciel. Nie wiemy kim jest … nie wiemy jak wygląda, nie wiemy nic a jednak wyobraźnia działa na zwiększonych obrotach aby to wszystko co się dzieje między dwojgiem bohaterów, było realne.

Spotykają się przypadkiem i od tego momentu stają się dla siebie obsesją, mimo iż wiedzą, że obydwoje nie mogą bez siebie żyć. Zmagają się z swoimi obsesjami, swoimi żądzami i opętaniem. Zachowanie bohaterki jednak bardzo mnie irytowało z jednej strony kochała Kusiciela bardzo mocno, mimo wszystko nie potrafiła bez niego żyć, ale z drugiej okłamywała sama siebie i wszystkich dookoła aby uszczęśliwić, tylko kogo? Siebie? Jego? Całą resztę? Czasem zachowywała się jak mała rozwydrzona psychopatka, chociaż myślę, że autor chciał przedstawić jej postać właśnie w taki psychiczny sposób.

Chciałabym napisać coś więcej na temat dwójki bohaterów, jednak nie będę nic zdradzać, bo każdy szczegół może coś zdradzić z książki a jednak ją trzeba przeczytać w ciszy i spokoju.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057583
Visit Today : 87
Total Visit : 57583