Hotel. Pokój nr 1 – Emma Mars

Bardzo długo polowałam na ta książkę. Cena w księgarni przerosła moje oczekiwania, dlatego czekałam na jakiegoś taniego e-booka, i się udało. Tak jak sądziłam z jednej strony nie zawiodłam się na niej.

Dwudziestotrzyletnia Annabelle Lorand, po długiej próbie znalezienia pracy, za namową koleżanki Sophi decyduje się na pracę jako kobieta do towarzystwa (call-girl). Jest jedynym żywicielem rodziny, ponieważ jej matka jest ciężko chora, dlatego długo nie zastanawiała się nad taką dobrze płatną pracą. Na jednej ze zleceń poznaje mężczyznę z pierwszych stron gazet, David Barlet. Para zakochuje się w sobie od samego początku. Po kilkunastu tygodniach zaręczają się. Jednak dziewczyna, cały czas nie może skończyć pracy dla Rebeccy.

Od początku pracy w agencji dostaje dziwne liściki o podłożu erotycznym. O tym co czuje, co było kiedyś i jak jest teraz. Anonimowy „prześladowca” pisze takie rzeczy jakby siedział w jej głowie i był z nią przez cały czas. Zna jej najskrytsze fantazje i myśli. Za każdym razem dostając liścik czuje niepokój ale również podniecenie.

Na wystawie antykwariatu zauważa zegarek, który chce sprezentować Davidowi na znak swojej miłości. Jest to jej jedyny cel i dopiero uwolni się z pracy z agencji, gdy będzie ją na ten drogocenny prezent stać. Jednak wie, że nie tak łatwo będzie jej zrezygnować z pracy ponieważ Rebecca zainwestowała w jej ubiór bardzo dużo pieniędzy i będzie musiała to wszystko spłacić.

Jej były klient Louise, okazuje się być bratem Davida. Dziewczyna boi się, że przyszły szwagier może wszystko zepsuć i powiedzieć wszystko bratu, dlatego zrobi wszystko aby ten milczał. Wie, że to co dla niej zaplanował Louis nigdy by jej nawet przez myśl nie przyszło, jednak brnie w jego gierki co raz mocniej. Oszukując Davida i zagłębiając się z coraz większą determinacją w grę między nią a przyszłym szwagrem. Spędza z nim co raz więcej czasu, poznając historię Francji od strony seksualnej. Chłonie każde słowo Louisa, zatracając się w ich relacji.

Zupełnie przez przypadek na pierścionku zaręczynowym razem z Sophią zauważają poprzedni grawer, który jest ledwo widoczny. Jaką tajemnicę skrywa David? Jaką w całej opowieści rolę odgrywa Louis? Niestety dziś tego ode mnie się nie dowiecie. Tak jak kiedyś pisałam, niektóre historie trzeba przeczytać samemu aby dowiedzieć się końca, a ta do nich należy.

Główna bohaterka nie jest głupią naiwną dziewuchą, z którą czasami możemy się zmierzyć w książkach. Czasami życiowe sytuacje nie pozwalają nam wydostać się z poprzedniego życia dla lepszego jutra. Jednak jeśli coś jest dla nas bardzo ważne dążymy do tego nawet po „trupach” ale do celu.

Emma Mars bardzo sprytnie pokazuje nam, że czasem warto swoje najskrytsze pragnienia wyzwolić. Nie muszą mieścić się głęboko w sobie,  czasami warto samemu je wywlec na wierzch, a czasami dopiero przy odpowiednim partnerze dowiadujemy się jak wszystkie swoje „mroczne” pragnienia wydobyć na zewnątrz.

Czy wróciłabym to tej historii? TAKKKKK 🙂

 

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060759
Visit Today : 35
Total Visit : 60759