Gorączka ciała – Maya Banks

bez-tchu-tom-2-goraczka-cialaPisałam już o pierwszej części, teraz czas na drugą. Gorączka ciała, w której tym razem głównym bohaterem jest Jace, brat Mii – bohaterki „Szaleńczych zmysłów”. Trwają zaręczyny Mii i Gabe’a, jedną z kelnerek obsługującą imprezę, jest Bethany, którą dostrzegają zarówno Ash jak i Jace. Wiadomo już, że panowie bardzo lubią dzielić się kobietami i tym razem proponują dziewczynie trójkąt.

Cała sytuacja byłaby zupełnie inny gdyby nie Jace, który odkąd tylko zobaczył dziewczynę jest pod jej wielkim wrażeniem, chciał ją mieć tylko dla siebie, nigdy nie czuł, takiego pożądania w stronę kobiet, a tym bardziej, nie takiej, którą chciał zatrzymać tylko dla siebie. Bethany zostaje z nimi na całą noc, jednak nad ranem ucieka.

Jace zauroczony dziewczyną postanawia ją odnaleźć. Po dwóch tygodniach poszukiwań, dowiaduję się, że dziewczyna jest bezdomna i może być wszędzie. W jednej z noclegowni dla bezdomnych dowiaduję się, że kiedyś przebywała u nich, zostawia swoje namiary, gdyby dziewczyna się ponownie w nim pojawiła. Po pewnym czasie, dostaje telefon od kobiety z przytułka, że dziewczyna pojawiła się. Po przyjechaniu na miejsce Jace zastaje Bethany zmarzniętą, w podartych ciuchach i pobitą. Od razu zabiera dziewczynę do siebie. Opiekuje się dziewczyną i zapewnia jej wszystko co trzeba.

Bethany, 24 letnia śliczna, skromna blondyneczka, której życie niestety nie rozpieszczało. Wychowana w domu dziecka. Tułająca się od jednej rodziny do drugiej, z kolegą, który jest dla niej całym światem. Jack, który jako jedyny się nią jakoś opiekował, stał się dla niej nie tylko kolegą, ale starszym bratem. W przeszłości, przeżyła wypadek, po którym przez długie lata uczyła się ponownie chodzić. Ból niestety był tak silny, że Bethany uzależniła się od tabletek przeciwbólowych. Aby zapomnieć o bólu oddawała się różnym mężczyzną, traktowała to jako drugi narkotyk. Jeśli już mowa o narkotykach, to właśnie przez nie, Jack zapożyczył, się u jakiś zbirów, którzy odnaleźli Bethany, pobili ją za Jacka.

Po przeżyciach całego swojego życia, Beth staje się bardzo nieufna. Nie może zrozumieć jak taki ktoś jak Jace, może się nią interesować, on ma wszystko ona nic. Co może taka istotka dać takiemu mężczyźnie?

Jace, jak reszta głównych trzech bohaterów ma 38 lat, samiec alfa, ociekający seksem i pieniędzmi, zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia. Bethany staję się dla niego obsesją. Jego porywczy charakter, czasem komplikuje relacje między nimi. Bywają złe i dobre momenty. Zatrudnia ochroniarzy, którzy mają opiekować się Bethany, aby nikt znowu nie zrobił jej krzywdy. Ponowne pojawienie się Jacka w ich życiu, komplikuje wszystko. Dziewczyna, ślepo wpatrzona w swojego „brata” nie zauważa nawet, że ten ponownie pakuje się w kłopoty.

” Kochała się po raz pierwszy w życiu.
Brzmiało to absurdalnie. Banalnie, ckliwie i tak dalej, nawet nie znajdowała na to słów. Pomyślała, że jest jak głupiutka nastolatka, która nie potrafi odróżnić miłości od seksu. Ale prawda była taka, że do tej pory znała tylko takie uczucia, jak wstyd, pogarda dla siebie, zakłopotanie, beznadzieja…
Nie wiedziała, jak poradzić sobie z uczuciami, które budził w niej Jace. Była przytłoczona, ale inaczej niż poprzedniego dnia. Jace był przy niej, wokół niej, w niej. Wypełniał sobą wszystkie te miejsca, które od dawna były puste i wywoływały ból. Wniknął do serca, sprawiając, że zrobiło jej się ciepło i czuła zadowolenie. Przywarła do niego, bo nie chciała, aby cokolwiek ich dzieliło. Tuliła się do niego, gdy wchodził w nią mocno, głęboko, docierając do samej duszy.
Czy było to przytłaczające? Z całą pewnością. Jace wstrząsnął podstawami jej egzystencji. W krótkim czasie wywrócił jej życie do góry nogami, a mimo to nie czuła paniki. Choć może powinna. Znowu znalazła się z nim w łóżku – po kilku wspólnie spędzonych godzinach – ale nie miała wrażenia, że to coś złego. Nie czuła się tanią dziwką. A czy to nie było ważne? Zamknęła oczy, wciąż przytulając się do niego mocno. Była całkowicie rozbita przez to, co się działo, nawet jeśli w pełni tego nie rozumiała. 

Historia podobna do reszty książek erotyczno-romantycznych, sceny seksu mocne, jednak nie pojawiły się u mnie żadne wypieki. Kolejny motyw pana i uległej – chociaż, nie na takich twardych zasadach. Nikt nie mówi tutaj, „tak Panie”, „nie Panie”, dominacją, jest to, że mężczyzna ma duże pieniądze i co za tym idzie duże możliwości. Bethany jako dziewczyna nie mając nic, staje przed wyborem albo dalej mieć nic, albo zgodzić się na wszystko, być uległą i słuchać swojego mężczyzny.

Narracja również podzielona na obie strony, jednak nie wiem czemu odczułam przy tej książce, jakbym czytała opowiadanie w szkole podstawowej? Ocenę książki zostawiam Wam i to jak potoczą się do końca losy Bethany i Jace’a.
Czy Jack zniknie z życia Bethany? Czy wpakuje ją jeszcze w jakieś kłopoty? Odpowiedź w książce 🙂

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060766
Visit Today : 42
Total Visit : 60766