Edukacja Kopciuszka – Gina L. Maxwell

Bajka o Kopciuszku chyba wszystkim jest znana. Jest to bajka o skromności, uczciwości i pracowitości. O przemianie edukacja-kopciuszka Gina L. Maxwelldziewczyny w kobietę, w tym wypadku też tak jest, Lucie Miller fizjoterapeutka od lat wzdycha do lekarza z którym pracuje, niestety jest zbyt nieśmiała aby zrobić pierwszy krok. Luci wymyśliła sobie ciepły dom z mężczyzną, który pasuje do niej do jej upodobań i zainteresowań i do tego chce dążyć, dlatego przystojny lekarz jest najlepszą partią jaką mogła sobie wymyślić.

Spotyka swoją starą sympatię, Reida Andrewsa – najlepszego przyjaciela swojego brata. Mężczyzna jest zawodnikiem MMA i pojawia się u niej w gabinecie z kontuzją barku, którą musi jak najszybciej wyleczyć. Proponuję Luci układ w zamian za 24h opiekę i rehabilitację, pokaże jej jak poderwać lekarza. Uczy ją pewności siebie i jak kokietować mężczyzn. Dzięki Reidowi staje się inną osobą. Pokazuje jej jaka jest piękna i jak działa na mężczyzn, szczególnie na niego. Cała pomoc wymyka się im spod kontroli i w końcu lądują razem w łóżku, ale cały czas okłamując siebie, że to tylko w ramach pomocy i nauki.

Reid okazuję się wrażliwym i uczuciowym mężczyzną w pewnym sensie idealnym, jest nie tylko przystojny ale również ma duszę artysty. Luci czuje się przy nim wspaniale, jest sobą.

Pan doktor w końcu zauważa Luci, umawiają się na kolację, lecz czy po kilku tygodniach w ramionach Reida, Luci dalej jest taka pewna tego co sobie postanowiła? Czy Pan doktor dalej jest odpowiednią osobą dla niej?
Co tak naprawdę czuję do Reida?

Odpowiedź znajdziecie, w tej krótkiej historii.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581