Do Utraty Tchu – Cherrie Lynn

Do Utraty Tchu Cherrie Lynn„Do utraty tchu” to dalsza część książki „Do szaleństwa”, i myślę, że to ta lepsza część, gdyż tym razem mamy przyjemność poznać bardziej przyjaciółkę Candence, Marcy. Cała historia zaczyna się od Walentynek, aby nie spędzać samotnie tego dnia postanawia, ze znajomymi iść na imprezę, spotyka tam przez przypadek mężczyznę z którym miała już pikantną przyjemność spotkać się pół roku temu na tyłach samochodu.

Kolejne spotkanie również nie wróży niczego dobrego, obydwoje mają inną wizję swoich partnerów, a nawet można rzec, że uciekają gdzie pieprz rośnie od takich typów osobowości jakimi są nawzajem. Przeciwieństwa się przyciągają, tak to stwierdzenie jak najbardziej pasuje do tych dwojga. Marcy, grzeczna, poukładana, kobieta, wiedząca zawsze czego chce, w przeciwieństwie do drugiego bohatera, który jest wykolczykowany, wytatuowany, golący się na łyso i uwielbiający Heavy Metal. A jednak taka mieszanka wybuchowa, może się połączyć, na co dowodem jest tak książka.

Romans z nutką scen erotyczno-wylgarnych, tak bym nazwała rodzaj tej książki, ponieważ scen seksu nie ma tak dużo opisanych, jednak gdy się pojawiają opisane są ze smaczkiem. Jeśli masz wolny wieczór i nie masz ochoty na czegoś poważnego ta propozycja może okazać się dobrze spędzonym czasem.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057581
Visit Today : 85
Total Visit : 57581