Czarny Książę – Katarzyna Michalak

Tym razem sięgnęłam po coś z naszego kraju … i co? hmm no nic 🙂 – Czarny książę to typ książki erotyczno-kryminalnej, w której główną bohaterką jest młodziutka Konstancja, która zostaje sprzedana za ojca długi swojej ciotce Klarze Gott. Cioteczka wykorzystuje sytuację, że bratanica za chwilkę stanie się pełnoletnia i będzie mogła sprzedać ją za bardzo dobrą cenę, a co za tym idzie będzie mogła wrócić na salony.

czarny-ksiazeKonstancja Lubowiecka skrzywdzona przez los, molestowana przez wszystkich, na których natknęła się w życiu, od ojca, służącą po ciotkę. Dziewczyna cały czas posiada sny erotyczne, o tym jednym, jedynym Czarnym Księciu, widzi jego twarz, jego ciało, jego wszystkie atuty, ale nie wie, że mężczyzna z jej snów, to nie jest wytwór tylko jej wyobraźni.

Klara Gott to stara, brzydka, mająca wszystko, oprócz gustu. Nikogo nie szanuje, a w szczególności Konstancję. Gdy przychodzi wielki dzień ubiera dziewczynę, w praktycznie nic, zwykłą przezroczystą suknie i tak wprowadza ją na salony, czym wywołuje wielkie poruszenie wśród gości. Konstancja jest nie tylko młoda, ale i również zachwycająco piękna, co zauważa ten najważniejszy – Czarny Książę, mężczyzna najbogatszy, najpiękniejszy, ten którego dziewczyna widzi w snach. Maksymilian Romanow od razu zauważa dziewczynę i bez pamięci się w niej zakochuje, za wszelką cenę chce ją mieć tylko i wyłącznie dla siebie, jednak ma również rywala inspektora Paula de Briena.

Pisałam, że jest to również kryminał, no tak autorka wplotła w książkę motyw zbrodni na młodych kobietach, które „ktoś” morduje jednym dźgnięciem lancetu. Inspektor Paul zrobi wszystko aby znaleźć sprawcę. Wie niestety nie może pozwolić sobie na uczucie do Konstancji, ponieważ wybrał ją już Maksymilian jego przyjaciel. Winą za zbrodnie obarcza najpierw Romanowa, później Jego siostrę, która dobrze wie kto jest sprawcą wszystkich morderstw, ale niestety nie ma żadnych dowodów na winę tej osoby, dlatego Inspektor jej nie wierzy.

Wplątani w sieć intrygi, kłamstw i sexu dwaj mężczyźni, dla których jedna kobieta staję się najważniejszą na świecie, dla której zrobią wszystko nie patrząc na nic innego.

Zdrada, miłość, sceny erotyczne, pożądanie, kłamstwa, manipulacja, wielokrotne morderstwa, brzmi wspaniale prawda? Szkoda, że to tylko scenariusz. Autorka wkleiła w to bohaterkę maniaczkę seksualną, której zawsze cieknie po nogach, najpierw jak to nastolatka zakochuje się w Maksymilianie, mieszka u Niego, bo niestety lata w których umieszczona jest książka, to podejrzewam XIX wiek, świat bali, schadzek, pojedynków i przynależności kobiety do mężczyzny. Na jej drodze pojawia się kolejny przystojny Paul, który jednak staje się miłością jej życia. Nienawiść do ojca i do całego świata tak pokierowała bohaterką iż staje się przebiegła, obłudna a zarazem bardzo łapczywa na władzę. Czarny Książę jak to samiec może mieć kochankę i taką właśnie ma, kobietę zakochaną po uszy z bliznami na twarzy umieszczoną przez Romanowa w lesie na odludziu. Przyjeżdża do niej gdy wszystko nie idzie po jego myśli, odstresować się i zapomnieć w jej ciele. A na dokładkę mamy siostrę Romanowa, Anastazję oddaną bratu jak i Inspektorowi.

A więc kto zabija? Kim okaże się ta osoba, mam nadzieję, że po moim opisie domyśliłeś się już kto jest zabójcą 🙂 ponieważ szczerze nie polecam tej książki. Bardzo słabe sceny erotyczne, beznadziejne dialogi, jedyne plusy to fajny scenariusz i szybkość czytania.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063589
Visit Today : 10
Total Visit : 63589