Crossfire – Eva i Gideon – recenzja książki

dotyk-crossaKolejna pozycja, po którą sięgnelam była książka Sylvi Day – Dotyk Crossa. Zaczęłam czytać ja od razu po odłożeniu 50 twarzy Graya i dlatego może książka nie zachwyciła mnie tak jak tamta. Widziałam bardzo dużo podobieństw. Czytało się ją przyjemnie jak i szybko.

Sylvia Day przedstawia nam świeżo upieczoną studentkę, którą zatrudnia się w najlepszej agencji reklamowej w NY. Poznaje tam uroczo przystojnego właściciela budynku jak i połowy miasta 28-letniego miliardera Gideona Crossa.
Obydwoje bohaterów posiada bolesną przeszłość, z którą muszą się zmierzyć aby móc razem żyć. Niestety nie jest to takie proste, dzięki Nathanowi który molestował Eve, po tych wydarzeniach staje się Ona mało ufna. Na terapii poznaje Cariego, który szybko staje się jej częścią życia ale jako brat. Bisexulany meżczyzna towarzyszy pannie Tramel przez wszystkie części książki.

Gideon Cross przystojny kawaler zakochuje się do szaleństwa w Eve, która niestety nie jest łatwą towarzyszką. Ucieka, broni sie przed miłością a ukochany zawsze znajduje się tam gdzie trzeba. Jego tajemnice niszczą ich związek ale z rozdziału na rozdział tajemnice wychodzą na światło dzienne.
Bohaterowie wszystkie swoje problemy załatwiają poprzez łóżko. Wszystkie obietnice, ważniejsze rozmowy wypowiadają podczas swoich uniesień. Obydwoje nie widzą życia bez swoich ciał. Ciągle gotowi na siebie. Ona ucieka On ją goni i tak zawsze lądują w łóżku.

Są takie książki, które zapadają w pamięci niestety tą jak szybko przeczytałam tak szybko zapomniałam. Polecam jednak wszystkie części ponieważ jest dobra lekturą z pikantnymi scenami erotycznymi, które czasem stają się bardzo ostre. Dotyk Crossa, Płomień Crossa i Wyznanie Crossa miała być trylogią ale w tym roku pojawiła się również czwarta część książki, Wybór Crossa. Tak samo jak poprzednie czytało się ją szybko.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0057584
Visit Today : 88
Total Visit : 57584