Bez Ciebie – Megan Maxwell

Po powrocie na statek, Yanira ma przyjemność poznać gburowatego brata Tonego – Omara, z którym miała przyjemność rozmawiać przez telefon w Barcelonie. Mężczyzna jest po dużym wrażeniem wokalu dziewczyny i proponuje jej przesłuchanie muzyczne u swoich przyjaciół. Wniebowzięta dziewczyna, nie może uwierzyć w to, że marzenia mogą się spełniać. Szczęśliwa do momentu gdy widzi Dylana jak jego pięść ląduje na twarzy Omara. Mężczyźni okazują się przyrodnimi braćmi Dylana. I tak wychodzi na jaw prawda o życiu Dylana.

odgadnij-kim-jestem-bez-ciebie-maxwellDylan Ferras, wzięty chirurg kardiolog, syn sławnej divy muzycznej, brat producent muzyczny, ojciec prawnik. Uciekł od swojego życia codziennego i zaszył się na statku jako skromny magazynier. Po wyjawieniu prawdy , mężczyzna staje się jeszcze bardziej zaborczy i zazdrosny. Nie chce słyszeć o tym by dziewczyna robiła muzyczną karierę. Nagle Dylan musi wyjechać, ponieważ ojciec dostaje zawału. Zostawia Yanirę wręczając jej swój klucz do serca, otrzymany przez matkę odchodząc całuje dziewczynę na pożegnanie. Niestety całe zajście widzi jej szef i zwalnia dziewczynę, razem z nią odchodzi również Coral.

Mijają tygodnie gdy Dylan nie odzywa się. Nie daje żadnego znaku życia. Yanira nie ma wątpliwości, że taki sławny mężczyzna zabawił się tylko nią. Tęskni, ale stara się żyć dalej. Po powrocie na Teneryfę, Yanira nie może znaleźć sobie miejsca, śpiewa w hotelu, podczas jednego z występów zauważa swoich rodziców, wuja Dylana Tito, który również był na statku, później widzi Tonego, a na samym końcu ktoś zasłania jej oczy, po zejściu ze sceny. Radość jest wielka kiedy dociera do niej, że to jej ukochany. Po wyjaśnieniu wszystkich nieporozumień, Dylan oświadcza się dziewczynie.

Szczęśliwi narzeczeni jadą na krótkie wakacje do ojca Dylana, a potem przenoszą się do Los Angeles, do domu Dylana, bo ten postanawia wrócić do pracy. Tego co spotyka dziewczynę w domu przyszłego teścia, nie mogła sobie wyobrazić. Anselmo nie jest łatwym człowiekiem, a tym bardziej nigdy nie chciał aby jego synowie związali się z piosenkarką. Od samego progu Yanira ciągle znosi krytyki Ogra (tak nazywają Anselma wszyscy domownicy). Teść próbuje przekupić dziewczynę, aby zostawiła Dylana, proponując jej karierę muzyczną, niestety nie u boku ukochanego. Dziewczyna urażona, odrzuca propozycję. Znosi z wielkim bólem serca uwagi, docinki na jej temat. Anselmo cały czas nakłania Dylana na powrót do jego byłej dziewczyny Caty. Kobiety ułożonej, a przede wszystkim lekarki, która nie będzie latała po całym świecie, tylko siedziała w domu przy swoim mężu.

Od kiedy umarła Luisa, Anselmo zabronił puszczania muzyki, śmiechów i wszystkiego co mogłoby powodować uśmiech. Pewnego dnia Yanira dostrzega małą dziewczynkę, która jest bardzo źle traktowana przez swoją ciotkę, ponieważ jej matka zmarła. Piękna, bo tak małej na imię bardzo przywiązuje się do Yaniry, ta niestety nie mogąc zrozumieć jak można tak traktować dziecko i przez ciotkę i teścia, próbuje się dowiedzieć dlaczego tak wszyscy traktują małą? Prawda staje się jeszcze bardziej bolesna na jaką wyglądała. Dziewczynka okazuje się nieślubną córką, brata Dylana. Omar ukrył przed całą rodziną prawdę, że zrobił badania na ojcostwo i gdyby nie przykry incydent, gdy mała prawie wpadła pod koła auta, nikt nigdy pewnie nie dowiedziałby się prawdy.

Dzięki swojej pyskatej naturze i dobremu sercu, Yanira w końcu przekonuje Anselma, co do swojej dobroci i szczerej miłości do Dylana. Poznaje również żonę Omara – Tiffany, słodką, rozpieszczoną blondyneczkę. Na przyjęciu urządzonym w Villi, bohaterka ma możliwość zaistnienia w sferze gwiazd. Pojawiają się same sławy z pierwszych stron gazet. Na scenie ma przyjemność zaśpiewać piosenkę z Marckiem Anthonym.

– Moje życie z Luisą nie było łatwe z powodu jej zawodu i nigdy nie chciałem takiego życia dla żadnego z moich synów. A już na pewno nie dla Dylana, który jest najbardziej do mnie podobny i najbardziej uciekał przed kamerami, unikał uwagi i prasy. – Bierze oddech. – Ty tego nie wiedziałaś, Yanira, ale za każdym razem, kiedy mi się stawiałaś, widziałem moją Luisę i chociaż czasami mnie to przygnębiało, sprawiało mi również radość. Zawsze lubiłem w niej jej ludzkość, cierpliwość dla mnie, kiedy pokazywała mi różne odcienie rzeczywistości, jej wrażliwość i świadomość, że gdyby kiedyś coś mi się stało, walczyłaby o nasze dzieci jak lwica, którą była. Ty jesteś do niej podobna. Przez te dni zmagałaś się z moją nietolerancją i złośliwością w sposób, o który nie mogę mieć do ciebie pretensji. Byłem Ogrem, jakiego wszyscy we mnie widzą, a mimo to jesteś tu, ze swoją dojrzałością, przy której moja jest niczym. – Uśmiecha się, ja też. – W tym czasie nie tylko rozkochałaś w sobie mojego syna, lecz także Pchlarza, Nianię i wszystkich, którzy wchodzą do tego domu. Złożyłem ci bardzo brzydką ofertę, bardzo kuszącą, a ty ją odrzuciłaś i tego dnia zrozumiałem, że nie jesteś taka, jak myślę. Tego dnia i w kolejnych przekonywałem się, że z miłości do mojego syna o niczym mu nie powiedziałaś. Bo nie chciałaś mu sprawiać przykrości ani nastawiać go przeciwko mnie. Tamtej nocy słyszałem, jak rozmawiałaś przez telefon z bratem i z mamą. Byłem w kuchni po ciemku, ty mnie nie widziałaś. I znów mnie zaskoczyłaś, kiedy rozmawiając z matką, powiedziałaś jej, że jestem miły, dobry i bardzo troskliwy dla wszystkich. Oj, dziewczyno… W tamtej chwili zrozumiałem, że muszę zacząć inaczej cię traktować. Ale później wypiłaś parę chichaítos za dużo i nie mogłem z tobą porozmawiać, chociaż zrobił to za mnie Dylan, który postawił się na moim miejscu. – Bierze oddech. – Wstyd mi, Yanira. Gdyby Luisa mogła, wróciłaby z nieba i zrobiłaby mi niezłą awanturę za to, że jestem starym nietolerancyjnym łajdakiem. – Uśmiecha się, a ja bezwiednie robię to samo. – Mam trzech synów. Trzech facetów i chyba dociera do mnie, że jednym z moich problemów jest to, że nie umiem się obchodzić z kobietami. Luisa była moją żoną, lwicą! Ale ty jesteś inną kobietą, od tej pory – córką, i nie wiem, jak mam cię traktować, żebyś czuła się dobrze. Umieram ze wstydu przez to, że zachowywałem się wobec ciebie tak, jak na to nie zasługujesz, i mam nadzieję, że dasz mi szansę, żebym mógł zacząć wszystko od zera i bym mógł zmuszać cię, żebyś piła mleko, którego wiem, że nie lubisz, chociaż okłamujesz matkę.

Po powrocie do Los Angeles, w domu Dylana witają ją dawne zdjęcia jego i Caty. Tłumacząc się, że nie był w domu dwa lata, chowa wszystkie zdjęcia, jak i rzeczy po byłej kochance. Nie mógł przewidzieć tego, że po tym wszystkim wróci z narzeczoną.  Umówieni na kolację z szwagierką i szwagrem pojawiają się w restauracji, w której napotykają się na byłą dziewczynę, która dosiada się do ich stolika. Caty na początku okazuje się bardzo miła i cieszy się z tego, że Dylan znalazł w końcu swoją miłość, niestety nie na długo zachowanie eks jest w porządku, gdy tylko zostają same pokazuje swoje pazurki, opowiadając jak kochali się wszędzie w domu, jak urządzała całe wnętrze. Oburzona Yanira jak najszybciej wychodzi z restauracji razem ze swoimi towarzyszami. Dylan musiał wrócić po coś do środka i w tym momencie stojąc na jezdni zauważa jadący na nią samochód… cdn.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588