Bądź ze mną – J. Lynn

Czy przeszłość, aż tak może wpłynąć na młodych ludzi, żeby nie mogli odnaleźć się w teraźniejszości ani tym bardziej w przyszłości swojego życia?

badz-ze-mna-J-LynnTeresa młodsza siostra Cama z pierwszej części serii „Czekam na Ciebie”, na pewno nie ma dobrego startu w dorosłe życie. Najpierw toksyczny związek, przez który brat wpadł w tarapaty, potem koniec marzeń o tańcu, przez zwykłą kontuzję kolana. Podjęcie decyzji, co dalej zrobić ze swoim życiem prowadzi ją na tą samą uczelnię, do której uczęszcza brat. Lekarze rokują dobrze w sprawie kontuzji, rok na studiach leczenie kolana i powrót do marzeń. Taki miała plan na najbliższą przyszłość. Nie wiedziała jednak, że idąc akurat na tę uczelnię jej życie wywróci się do góry nogami.

Od lat Tess miała słabość do najlepszego przyjaciela Cama, Jase’go.  Obydwoje czuli do siebie od samego początku coś więcej niż tylko przyjaźń. Jase bardzo dużo czasu spędzał w jej rodzinnym domu u jej brata.

Czy jednak tylko dlatego tak często przyjeżdżał?

Będąc kilka lat starszym od Tess, Jase wiedział, że nigdy nie zyska aprobaty ze strony Cama na ten związek a jeszcze bardziej przerażała go myśl, że może kogoś wprowadzić w swój świat. Skrywana rodzinna tajemnica ciąży nad nim tak bardzo, że nie pozwalał sobie na jakiekolwiek uczucia. Jednak obecność Tess tak blisko uświadamia mu, że jednak jest jeszcze ktoś, kto go kocha ponad wszystko.

Bohaterowie zbliżają się co raz bardziej do siebie utrzymując swój „związek” w tajemnicy. Współlokatorka dziewczyny, z którą zaprzyjaźnia się również nie ma łatwego życia. Chłopak dziewczyny okazuję się być tak samo agresywny jak jej były. Tess nie może stać z boku gdy to wszystko dzieję się na jej oczach. Postanawia zainterweniować, co ma dla niej katastrofalne skutki. Doznaje kolejnej kontuzji, która przekreśla jej wszystkie plany na przyszłość. Kolejne wydarzenia również nie należą do ciekawych jednak zbliżają jeszcze bardziej do siebie Tess i Jase’a.

Skrywana dziewczęca miłość niekiedy może być zapowiedzią na lepsze jutro. Mimo lat i przeciwności losu znajdują drogę do siebie. Rzadko bywa, że taka droga jest autostradą. Zazwyczaj jest to droga polna z wybojami i pomylonym kierunkiem na rozdrożu. Jednak gdy w końcu trafimy na asfalt wtedy tylko są małe zakręty.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0063588
Visit Today : 9
Total Visit : 63588