A.J.Gabryel – Facet na telefon – recenzja książki

facet-na-telefonPrzeszukując internet w poszukiwaniu kolejnej książki trafiłam na bloga naszego polskiego blogera.
Adam z „zawodu” jest męską prostytutką w ekskluzywnej wersji. Ubiera się w najlepsze drogie ciuchy, ćwiczy, po prostu ideał faceta.
Mówi o sobie „męska kurwa”, kobiety mówią „mężczyzna do towarzystwa”. Za swoje usługi nie pobiera miernych groszy, kalendarz ma zapełniony prawie w każdy dzień. Nie sypia z kim popadnie, ma swoje stałe partnerki, z którymi spędza czas. Jak każdy „biznesmen” ma swoje zasady, których sztywno się trzyma, zawsze się zabezpiecza a przede wszystkim jest profesjonalistą w każdym calu. Urodzonym aktorem, ponieważ nie łatwo być osobą, która zadowoli tak wiele kobiet. Każda kobieta jest inna, każda ma inne zachcianki, fantazje i oczekiwania.
Kobiety odliczają godziny do spotkania z Adasiem, umawiają się z nim z bardzo długim wyprzedzeniem.

Jeśli oczekujesz typowej miłostki z fabułą, w dwóch tomach Faceta na telefon tego nie znajdziesz.
Z jednej strony narracja kobiet opowiadających swoją wersje. Alicja, Alina, Basia, Marta to tylko jedne z imion jakie występują w książkach, jedna dziwniejsza od drugiej … ale wszystkie łączy pragnienie bliskości, pragnienie prawdziwego ostrego sexu jak i delikatności no i oczywiście łączy ich boski Adam.

Pewny siebie i swojej sexualności mężczyzna wpadł na pomysł aby sprzedawać siebie, swoje ciało, swoje usługi. Po co iść do pracy, która (prawie) nigdy tak na prawdę nie da zarobić takich pieniędzy jakie otrzymuje Luksusowa Męska Kurwa. Kobiety, które na to stać są w stanie wydać każde pieniądze aby chociaż przez chwile zapomnieć o teraźniejszości, wspiąć się na wyżyny rozkoszy i do tego mieć pewność, że zdrada nie wyjdzie na jaw jeśli się tego oczekuje. Wewnątrz bohater tak na prawdę jest rozdarty wewnętrznie. Wie, że to co robi do niczego dobrego nie prowadzi, ale jednak kłamie, oszukuje wszystkich dookoła jak i samego siebie. Prowadzi grę między swoim życiem wewnętrznym jak i zewnętrznym.

W drugiej części Facet na telefon 2 – Grzesznik pojawiają się emocje, chęć bycia z kimś tak naprawdę, byciem kochanym. Na jego drodze pojawia się Alicja, której mąż popełnił samobójstwo. Spotkania stają się co raz częstsze i bardziej namiętno-intymne. Jednak Adam nie rezygnuje z spotykania się z innymi kobietami, ale jednak w tej części to wszystko nie ma tak dużego znaczenia. Ważna rolę odgrywają tutaj wszystkie emocje jakie Adam doświadcza.

Sięgnięciem po ten dwie książki nie będzie błędem, jednak polecam bardzo przeczytać pierwszą część nawet jeśli nas zmęczy, ponieważ druga część jest inna, jak wypowiadał się sam autor, pisząc drugą część wziął sobie do serca kilka opinii na temat pierwszej części, może dla tego tą drugą uważam za lepszą.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

*

Kategorie

Instagram

#hopeless #hoover #przyjemne #ksiażka opis już na blogu. Polecam 👍💖📚 http://przyjemne.pl/hopeless-colleen-hoover/
❤👍💖
#wiosna #spring #bez #kwiat ❤
#Uwikłani #obsesja #laurelinpaige 
a na przyjemne.pl opis dwóch części uwikłanych. Pozostaje tylko czekanie do czerwca na ostatnią część :)
"Pożądanie od pierwszego wejrzenia jest bardzo realne. I ma wielkie znaczenie." Miłej soboty Kochani <3
Opis pierwszej części serii #Tangled :)
Polecam :) #Emma #Chase wprowadza nas świat męskiego punktu widzenia życia kawalera i nie tylko :) <3
#zaplątani #andrewavans #katharinebrooks

http://przyjemne.pl/zaplatani-emma-chase/
Jesteś pierwszej klasy narkotykiem ... ℘.
#Weekend <3 Ja odpoczywam przy książce #DotknięcieCiebie - #M.Piece, a dla was mam opis Trylogii #Starka :) Cudnego wieczoru <3 #stark #juliekener ℘. http://przyjemne.pl/trylogia-starka-julie-kenner/
"Pragnie, żeby kochanka mu zaufała. Żeby mu się całkowicie poddała. Żeby pozwoliła mu obdarzać rozkoszą swoje ciało. Wybór pozostawia jednak jej. " wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet :* 👄💋❤💙
"Czy wejdziesz w ten #mrok ,
Tam zabiorę Cię,
Chodź ze mną w tę #noc ,
Nim nadejdzie #dzień ." #cytaty #erotyka
Miłego #weekendu <3
Trzy zasady, które nie tylko w związku powinny obowiązywać! Zgadzacie się z takim mottem?

LubimyCzytać

Odwiedziło mnie:

0060760
Visit Today : 36
Total Visit : 60760